| vocea a întrebat:

Desi am cautat un vinovat pentru situatia in care sunt, adica sa urasc prostituatele, actritele, porno si pe cele care inseala, am ajuns la concluzia ca sunt prea moral pentru lumea aceasta imorala si nu mai pot trai langa aceste specimene care isi bat joc de corpurile lor doar pentru placere si bani.
Visez la o lume in care aceste vanzatoare de placeri vor disparea, in care va predomina moralitatea, visez la un proces de reeducare in masa in care fetele de mici vor inavata cum trebuie sa se comporte o femeie, iar cine se va opune va fi exterminat.
Am crezut ca sunt singur, am crezut ca sunt nebun, am crezut ca sunt blestemat, dar asta pana sa gasesc oameni care gandesc ca mine, simt ca mine, si au princpii morale pe care le urmeaza cu pretul vietii, asta m-a facut si mai puternic.
Chiar merita sa protejati si sa luati apararea acestor femei? nu fac nici un bine societatii din potriva promoveaza imoralitataea.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimeni nu ia apararea acestor femei, dar trebuie sa fim cinstiti si sa spunem ca barbatii care apeleaza la ele sunt ceva mai vinovati decat ele. In primul rand ca ei sunt cei puternici si care au intiativa si in al doilea rand ca stim cu totii ca in tarile in care prostitutioa este legala, numarul violurilor este mult mai mic, iar interzicerea prostitutie a dus intotdeauna la o creseter uriasa a violurilor si agresiunilor sexuale. Asadar, pana nu scapam intai de barbatii care apeleaza la prostituate si pornografie, nu vom rezolva nimic. Trebuie intai investiti 30 de ani de educatie in barbati si abia apoi, daca mai exista femei care se vand pe bani cu forta, obligand cu pistolul barbatii sa le plateasca pentru sex, sa le pedepsim si pe acestea. Daca ne apucam sa inlaturam femeile care fac asta, ne vom alege doar cu multe violuri si violente asupra femeilor, asa cum se inampla in tarile musulmane, unde peste 90% din femei au fost violate macar o data in viata.

98 răspunsuri:
| Camuflaj2017x a răspuns:

Ce ai fumat?laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Iarba.

| LawlietL886 a răspuns:

Pentru început să o luăm astfel. Nu există un vinovat pentru percepția ta și mă bucur că ai realizat că sunt persoane care te înțeleg. Într-o altă ordine de idei trebuie să înțelegi un lucru: Tu pari o persoană care își dorește o lume perfectă(fără prostituate, crime etc). Nu se poate din păcate. Am și eu idealurile mele într-o lume fără fete/femei de genul ăsta. Te înțeleg. Nu e un vinovat în gândirea ta și nici nu ești nebun. Vrei o lume mai bună. Bravo! Puțini mai gândesc așa. Sper că ai înțeles ce am vrut să spui.

| vocea explică (pentru Brigaela):

Nu inteleg logica ta, tu vrei sa ii elimini pe cei ce cumpara drogul, in loc sa ii opresti pe cei care vand drogurile, in cazul acesta femeia, ma rog eu nu pot sa ii spun femeie dar din respect pentru tine o fac.
Prin ce spui tu nu faci decat sa evidentiezi si mai mult ca ce spun am dreptate, adica tu spui ca barbatii au puterea si abnii iar femeiel se supun, asa ce arata? pai arata faptul ca femeia nu are disceramant, adica faci ce vor sa arate filmele porno si anume ca femeia este un obiect care se vinde si il poti folosi cand vrei daca ai bani, e foarte trist.
Eu sunt aparatorul femeilor ar trebui sa ma sustii, eu sunt singurul barbat sau printre putiinii care vreau ca femeia nu doar sa fie egala cu barbatul ci din contra sa fie adorata si iubita, fiindca eu cred ca femeia este darul lui Dumnezeu fiindca ea daruieste viata, dar femeiele din lumea asta nu se considera asa, ele isi vand trupul de la 12 ani si asta pentru mine semnifica tradare, pentru mine nu mai e femeie, este doar ceva inutil planetei care din contra face rau.
Barbatii care conduc planeta vor ca aceste femei sa nu depaseasca rangul de obiecte, si se vede prion filme porno in care o femeie castiga milioane de euro, pri mass media in care se sponsorizeaza prostitutia, asta arata ca femeiele nu au suflet, asta vor cei de la NOM.
Femeiele se multumesc cu acest rang, iar cu tipul ajung sa le placa sa faca sex pe bani, sau cred ca e normal sa te culci cu mai multi barbati.
Femeile au vina, cum poti ca femeie sa iti bati joc de trupul tau care ti-a fost dat sa il pretuiesti.
De aceea spun ca aceste femei trebuie eradiate, iar din momentul ce aceasta generetia va disparea, fetele care se vor naste vor primi o educatie cu valori morale in care ele sunt divinizate de barbat, iubite, apreciate, vor invata ca corpul lor este un templu.
Iar cele ce nu se supun trebuiesc si ele eradiate, iar barbatii care incearca sa plateasca o femeie trebuiesc si ei eraditai.
Imi pare rau sa iti spun si te rog nu mi-o lua in nume de rau, dar moartea acestora este singura solutie, pana nu vor disparea, nu vom putea educaa copii dupa valori morale fiindca daca o fata vede ca daca faci video chat si castigi mii de euro pe luna, a tunci sigur e o cauza pierduta.
Eu sunt printre putinii care lupta pentru tine, pentru femeile cinstite, care au demnitate si moralitate, si tine minte si stiu ca nu ma poti contrazice aici, chiar as vrea sa inchei cu replica asta.
Pana cand barbatul nu va mai putea cumpara femeia pe bani, abai atunci femeia va fi egala cu barbatul, deocamdata femeia este doar un obiect, asa cum a fost mii de ani supua barbatului, acum intelegi ce vreau? nu urasc femeia, urasc obiectele.

| vocea explică (pentru Camuflaj2017x):

Eu duc o viata fara vicii, nu beau, nu, fumez, nu mananc carne, sunt un om de rank mai inalt decat voi care suntyeti prada viciilor.

| Drimmero a răspuns:

Imoralitatea domina,, tu chiar nu ai cum sa te opui cand sunt atatia adepti prin preajma, asa este de cand Pamantul ca bunatatea si omenia sa fie trecute pe plan secund ca apoi dupa modernizare sa fie toate spurcateniile promovate/

| vocea explică (pentru Drimmero):

Stiu ce spui, ai dreptate, dar planul meu va da roade, stiu ca nu o sa mai traiesc eu pana atunci dar stiu sigur ca ce sadesc acum, va da roade mai tarziu.
Este abia inceputul, suntem putini, eu si inca 20 de persoane, din toata lumea care ne-am adunat, dar stiu sigur ca cei ce vor veni vor utiliza legile noastre sacre ducand la capart acest testament, Hittler a fost roadele celor ce vroiau o lume pura, acum eu duc mai departe ce mostenirea puritatii si a lui Jack spintecatorul care omora prostituatele.
Fmeia trebuie sa fie pura in opnia moralitatii.

| Drimmero a răspuns (pentru vocea):

Lasa-i pe Hitler si pe Jack,, nu e cazul sa-ti faci singur dreptate prin asa ceva, aia e cea mai veche meserie, va exista mereu, nu trebuie sa omori femeia aia pentru asta, si asa sunt ele batute de soarta destul/
Banul e unica problema care a aparut peste oameni, toti vor bani, toti sunt dispusi sa tradeze, omoare, insele si tot asa aproapele doar pentru o nenorocita de hartie care ii asigura viitorul pentru cateva zile, luni, ani...

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru vocea):

rolling on the floor))) om de rank mai inalt decat noi, muritori de randlaughing

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Brigaela):

Man cunosc ca esti utilizator al anului si nu vreau sa starnesc ranciuna, dar nu mi se pare normal sa vorbesti in numele altora.

adica ba le iau apararea acelor femei. in rest sunt de acord cu tine si sa stii ca apreciez ce faci pe site, dar am zis ca toata lumea merita antentinoata atunci cand greseste! salut! respect!

| LawlietL886 a răspuns (pentru vocea):

Wow! Hai să nu o luăm așa. Ți-am zis că din păcate nu putem face nimic. Aș fi dorit să vorbim doar între noi doi dar o să comunic cu tine așa. O să-ți zic cum e lumea în 2017. E plină de prostituate. Eu am 15 ani și fac parte dintr-o generație ratată. Fetele de vârstă mea sunt niște ușuratice încă de la liceu. Asta o să fie nouă generație de prostituate. Trebuie să-ți reamintesc de tipa care și-a pierdut virginitatea pentru mii de euro la un miliard stăin și îți vine să crezi că un că ea are mii de fani? Asta e lumea. Nu o poți schimba. Dacă ar fi să ucidem toate femeile cate fac asta ar însemna că nu ar mai fii femei.

| vocea explică (pentru Camuflaj2017x):

Ma bucur ca te fac sa razi fiindca ai o viata scurta la fel ca noi toti, macar sa putrezesti fericit.

| vocea explică (pentru Drimmero):

Drepatate doar noi ne facem noi si Divinitatea, legiile sunt date de oameni pentru oameni, eu merg dupa niste principii morale.
Tu respecti legea tarii tale, nu are nici o legatura cu dreptatea, ma rog acum daca toti ne-am face singuri dreptate ar iesi un haos, dar dreptate nu exista pe planeta asta, iti poti face dreptate doar prin moralitatea ta, apreciez raspunul tau, chiar esti o persoana toleranta, ceea ce eu nu sunt, nu imi perminta princiupiul dupa care traiesc.

| Drimmero a răspuns (pentru vocea):

Nu sunt nici eu extra tolerant, pana cand mi te-ai urcat in cap ca apoi se termina si cu toleranta.
Evident ca legea e data de 'smecheri' pentru prosti,, prostimea sa o respecta iar papagalii din conducere sa abuzeze de ea si sa se joace cu banii si cu lumea, e doar o joaca pentru ei, sunt si aia muritori, nu-ti face griji,, tot viermii ii mananca si pe aia.

| 6Anonim9 a răspuns:

Esti un laudaros si jumatate frate. Inteleg ca vrei o lume mai morala, dar prin starpirea prostitutiei crezi ca rezolvi tot? Iti inteleg frustrarea, si mie mi se par niste scarboase, escroace imorale si incapabile. Treaba cu prostituatele o inteleg.
Sa trecem acum la cealalta parte, adica actritele porno. Daca te iei de actorii pornografici, ia-te de toate categoriile de oameni care fac atatia bani din fizicul lor. Ei sunt exact ca si sportivii. Ei merita mai mult? Ba, inteleg, castigi cat castigi. Dar miliardele de euro care se invart in jurul sportivilor e prea mult. La urma urmei e vorba de fizicul si talentul dobandit genetic, nu a fost alegerea lor. Dar pentru ca au noroc, duc o viata de milionari/miliardari. Exploatandu-si corpurile. E exact acelasi lucru.
Toate ca toate, dar despre hoti, corupti, nu zici nimic? Asta e modul tau de a face o lume mai buna? Ia mai gandeste-te putin. Te sustin, dar daca tot incepi o "reforma", incepe-o in toate domeniile.

| VibeTrix a răspuns (pentru vocea):

'Sunt un om de rank mai inalt decat voi'. Serios? Dupa poza de profil in vine sa sparg telefonul, dar pacat ca e prea scump si mi-e mila de ellaughing wtf... ce oameni

| vocea explică (pentru 6Anonim9):

Sunt foarte la curent cu ce spui tu, iar lumea aceea perfecta pe care vad ca o vrei si tu va veni in momentul in care lumea aceasta se va sfarsi.
De aia am spus mereu ca eu nu sunt din lumea sta.
Marele Plan se va adeveri cat de curant, eu nu voi mai trai pana cand va da roade, cei ca mine au pus samanta acum sute de ani, eu doar continui sa duc mai departe legea moralitaii, care este sacra si dupa care functioneaza si ar trebui sa functioneze oamenii.
Stiu ca ma crezi nebun si ma iei in ras ca majoritatea de aici, dar crede-ma sunt perfect normal, daca eram in locul tau si eu spuneam la fel.
Dar eu m-am trezit, m-am luminat, am flat in ce lume traiesc si de ce nu pot sa ma adaptez, fiindca eu nu sunt din aceasta lume imorala, si nu o sa ma murdaresc doar ca sa supravietuiesc aici.
De ce prostitutia zici tu, si nu hotia si coruptia, raspunsul este foarte simplu.
In acest moment la baza imoralitaii este prostitutia care este in acest moment cel mai mare dusman al moralitatii si se va intampla ce s-a intamplat si cu Hittler si evreii.
Ce s-a intamplat cu Hittler si cu evreii nu a fopst intamplator s-a dorit asta, hittler a fost personajul negativ care a incercat sa elimine rasa inferioara. Ce a fost atunci a fost un masacru in masa care a schimbat lumea si adica, de atunci lumea nu mai are voie sa faca discriminari rasiale, asta a fost scopul holocaostului.
Era programat cu sute de ani inainte, la fel cum a fost si dreptul femeii la libera exprimare si la vot, care s-a intamplat abia in secolul 20.
Toate acestea pentru a intrepta societatea catre o lume cat mai perfecta.
Acum este momentul prostitutiei, in viitorul apropiat, se vor elimina sute de milioane de prostituate prin eradicare, ceea ce din nou va creea o reeducare in masa adica dupa ce vor disparea atatea femei, societatea nu va mai plati femeia, aducant-o la rangul de egal cu barbatul.
Toate aceste crime se vor face doar pentru a vea o societate morala si perfecta, nu observi ca acum prostologia este cea mai promovata, motivul este cel pe care l-am spus eu si anume sa abe un motiv de o noua ordine mondiala, un noua razboi care sa schimbe lumea.
Eu si inca cate va persoane din Romania suntem singurii care respecta legiile moralitatii Divine, cum in fiecare, tara din lume, sunt astfel de membrii.
Ma rog poate esti crestin ortodox, si stii ca Apocalipsa dupa Ioan a descris sfarsitul lumii, ei bine toti vor disparea si va aparea o noua rasa de oamenii mai buni, cu moralitai divine si vor face voia Divinitatii.
Nu vreau sa o dau in misticism, dar uitate-te bine in jurul tau, lumea in care traiesti tu este inegala, tu te nasti dezavantajat de unul care se naste intr-o familie de bogati sau te nasti avantajat fata de unul care nu are o mana.
Ei bine, cand va aparea noua lume nu va mai exista asa ceva, desigur noi nu o sa mai fim.

| vocea explică (pentru VibeTrix):

Stii cine a invetat telefonul?, Stii cine a inventat tastatura, emoticonul, internetul?
Ma indoiesc, tu traiesti intr-o lume in care esti pus sa traiesti dupa relurile lor.
Trebuie sa te trezesti, dar mai bine nu o fa realitatea te va durea ingrozitor, mi bine traiesti in lumea ta, in care viata inseamna distractie, femei, bani, masini, suparare,, etc, nimic din ce inseamna viata cu adevarat.

| SG1995 a răspuns:

" am ajuns la concluzia ca sunt prea moral pentru lumea aceasta imorala"

Ești prea moral? laughing Ce vrei să facem să-ți dăm premiul nobel? Băiete nu ești prea moral, ești prea fustrat.

"cum trebuie sa se comporte o femeie, iar cine se va opune va fi exterminat."

Ți-aș zice că ai o mentalitate de evul mediu, dar nu tu ai o mentalitate fascist-sexistă, ți-am zis ești dement du-te le psihiatru.

"Am crezut ca sunt singur, am crezut ca sunt nebun, am crezut ca sunt blestemat, dar asta pana sa gasesc oameni care gandesc ca mine, simt ca mine, si au princpii morale pe care le urmeaza cu pretul vietii, asta m-a facut si mai puternic."

Vorba aia cine se aseamănă se adună, dar dacă ai găsit mai mulți indivizi care au aceeași viziune despre viață ca tine nu te face mai puțin dement, adică uită-te la nea Hitler, a fost susținut, dar nu înseamnă că a fost un demers normal uciderea a 11 milioane de persoane. Până la urmă ce te doare în cot cu cine fac prostituatele sex, sau de ce fac?

| SG1995 a răspuns (pentru Drimmero):

Prea multă iarbă, numai pot de râs laughing, tipul delirează, rău.

| SG1995 a răspuns (pentru LawlietL886):

Păi, aparent e normal să-ți vinzi virginitate, dacă într-o lume în care nu există virgine peste vârsta de 20 de ani, dar de virgini e plină. laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru vocea):

1. Sunt fata.
2. Inainte sa-mi spui tu mie daca stiu cine a inventat telefonul, tastatura etc. tu stii? Nu prea cred. Adica nu se vede ca stii ceva. Doar ca esti de un rank mai mic decat noi. Nu cum ai zis tulaughing

| SG1995 a răspuns (pentru VibeTrix):

Comentariul tău face toți banii. rolling on the floor

| HEDONE a răspuns:

Esti un trminat, am vazut raspunsurile tale la intrebari, esti dus rau baiete. Iti recomand un cont de lv 49 balena albastra

| VibeTrix a răspuns (pentru SG1995):

Banii* daca tot te crezi destept.

| vocea explică (pentru SG1995):

Ma bucur ca esti reprezentantul oamenilor din lumea ta imorala, apreciez modul in care ma iei in batjocura.
Te multumesti cu lumea asta care nu iti ofera nimic moral, nici un ajutor, asta este lumea pe care o aperi tu.
Cand iti moare un parinte sau cineva apropiat cine este langa tine? cui ii pasa de ce simti tu cand iti e greu? cui ii pasa de tine ca iti este bine?
Daca ramai fara o mana, sau suferi de vreo boala crezi ca oamenilor dinjurul tau le-ar pasa, iti zic eu ca nu.
Crezi ca femeia pe care o ai langa tine crescuta intr-o lume imorala, daca va vedea ca nu mai poti sa faci sex, dau un exemplu concret, cazul unor mari oameni care au avut bani iar cand au zacut la pat au fost lasati singuri sa moara.
Cazul pacientului lui Ciomu care i-a taiat penisul, femeia pacientului i-a luat banii apoi l-a parasit fiindca era tanara si avea nevoie de barbat.
In lumea ta femeia nu e egala cu barbatul, in lume ata barbatul conduce, iar femeia este cumparata pe bani, iti place.

| SG1995 a răspuns (pentru vocea):

"Ma bucur ca esti reprezentantul oamenilor din lumea ta imorala, apreciez modul in care ma iei in batjocura.
Te multumesti cu lumea asta care nu iti ofera nimic moral, nici un ajutor, asta este lumea pe care o aperi tu."

Permite-mi să-ți o chestie pe care poate nu o știai: Moralitate e ceva relativ, n-are nimic absolut, e vorba de empatie.

"Cand iti moare un parinte sau cineva apropiat cine este langa tine? cui ii pasa de ce simti tu cand iti e greu? cui ii pasa de tine ca iti este bine?

"Daca ramai fara o mana, sau suferi de vreo boala crezi ca oamenilor dinjurul tau le-ar pasa, iti zic eu ca nu.
Crezi ca femeia pe care o ai langa tine crescuta intr-o lume imorala, daca va vedea ca nu mai poti sa faci sex, dau un exemplu concret, cazul unor mari oameni care au avut bani iar cand au zacut la pat au fost lasati singuri sa moara.
Cazul pacientului lui Ciomu care i-a taiat penisul, femeia pacientului i-a luat banii apoi l-a parasit fiindca era tanara si avea nevoie de barbat."

In lumea ta femeia nu e egala cu barbatul, in lume ata barbatul conduce, iar femeia este cumparata pe bani, iti place."

Dragul meu, dragostea și sexuale se bazează în societate pe o relație de tipul eu ofer, și tu îmi oferi, dacă tu nu îmi oferi nici eu nu îți ofer.
Exemplu concret, o femeie nu va iubi niciodată lângă un om abuziv, pentru simplu fapt că acest nu o iubește, acest principiu se numește echitate sau talion.
În cazul prostituție, sau a relațiilor de dragoste fictivă ( pe interes), principiul e aceeași:
Femeia acceptă să fac sex cu anumit bărbat, dacă acest în oferă ceva la schimb, și uite o noutate pentru tine, prostuția există de pe vremea când exista bani nu existau și se făcea troc.
Iubirea nu se măsoare în capital, dar e o chestiune destul de capitalistă ca iubirea să fie reciprocă de asta și există divorțuri.

| vocea explică (pentru VibeTrix):

Daca esti fata cu atat mai grav, fiindca in lumea ta esti doar un obiect pentru barbat, un barbat te poate cumpara dar tu pe el nu.
Ma bucur ca esti fata fiindca nu ai avut nici-un argument impotriva mea, in afara de cuvinte nu ai spus nimic, iarba si ca sunt nebun.
Ma bucur ca spui ce crezi asta imi arata cat pot femeile ca tine sa inteleaga.
Macar Brigaela a avut niste contra argumente, cei drept superficiale dar a avut.
Nu ma leg de tine esti prea mica, tu doar folosesti ce au inventat altii de care nici nu ai auzit.
Genul de femei care are iubit si o pilmba cu masina sunt peste tot.
Nu cred ca ai realizat nimic in viata ta, nu ai cultura generala, nu ai un scop in viata, traiesti doar pentru a fi folosita.
In lumea mea femeile sunt egale cu barbatii, in lumea ta tu ai nevoie de iubit ca sa mergi la discoteca, in lumea ta imorala, femeile au un pret si unul ieftin.
Soarta se va intoarce impotriva ta, dar nu realizezi, stii farte bine ce rank au femeile in societatea ta, ma rog nu stii.
Poti sa spargi telefonul daca nu iti place fata mea, nu va schimba cu nimic situatia ta.
Crezi ca ma afecteaza ca ma jignesti, termina-te, deja astea sunt de gradinita.

| vocea explică (pentru HEDONE):

Prietene, habar nu ai cine e Balena Alabstra, daca intri acolo nu mai poti iesi, asta e partea frumoasa.
Jigneste-ma nu ma deranjeaza, eu doar fac ce trebuie sa fac

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Om de rank mai inalt decat noi, muritori de rand, daa.