| DiannaDi a întrebat:

Dupa cat timp e normal sa ceara barbatul, numarul de telefon al femeii de care e interesat? Ținând cont ca au conversatii online si intalniri

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cine decide ce e normal? Ceri atunci cand simti, iar ea ti-l da sau nu.

| darrio2007 a răspuns:

Cand simte ca e momentul. Vrei o zi si o ora fixă?

| Violleta2022 a răspuns:

Conversatiile online si intalnirile online nu sunt reale...deci este apa de ploaie si nu valoreaza nimic, de aceea niic nu se iau in consideratie.
Intalnirea reala este cea care conteaza si evident ca este nevoie de un numar de telefon, pentru contact.

| DiannaDi explică (pentru Violleta2022):

Intalniri reale am avut

| mihai69 a răspuns:

După fix 37 de ore și 43 de minute.
rolling on the floor
Pe bune? Chiar crezi că există un răspuns exact la întrebarea ta?

| Crackman a răspuns:

Intalniri? Nu trebuia sa faca schimb atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bărbat care discută pe internet cu o femeie din prima zi îi cere numărul de telefon ca să o sune să vadă că e femeie cea care a trimis mesajul bărbatului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După 2 - 3 mesaje pe internet bărbatul cere numărul de telefon femeii ca să audă o femeie când sună la numărul ăla de telefon.

| giuvaier2001 a răspuns:

Nu este o,, normalitate " dupa parerea mea ca barbatul sa ceara numarul de telefon neaparat. Lasa-ma sa ghicesc doar, este un baiat care iti da mereu mesaje, se baga mereu in seama cu tine, si intalnirile de care vorbesti presupun ca tot el le initiaza. Poate e momentul sa vii si tu cu un pas si sa nu te mai bazezi pe standardele societatii, lumea s-a schimbat. Sper ca te-am ajutatwinking