| anonim_4396 a întrebat:

Eram cu un prieten la mine si a venit o fata su noi nu aveam chef de vorba iar a acea fata a plecat suparata pentru ca a crezut ca nu o vrem cu noi si eu am iesit dupa ea sa o chem inapoi iar ia plangea si am luat-o in brate si sa calmat si dupa acelea am intrat cu ea inauntru dupa ce mi-a zis de ce a plecat si restul. Eu as vrea sa stiu daca a insemnat pentru ea acea imbratisare si ce ar trebuia sa fac de acum incolo

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi ce putea să însemne
pentru ea? Că o iei de nevastă.
Ai consolat-o, când era tristă, nu cred că a însemnat ceva în mod deosebit pentru ea, o reacție normală.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Pentru ea a insemnat acea imbratisare un semn de prietenie.S-a linistit fiindca a crezut ca nu aveti nici un interes pentru ea si tu iai domolit supararea.Nu este ceea ce crezi tu.

| Bodychip1979 a răspuns (pentru AnoAnonima0):

Pai nici nu as vrea sa ii fac ceva doar am vrut sa stiu ce inseamna acea imbratisare

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Bodychip1979):

Bine am inteles.

| PetruZMihai a răspuns:

Înseamnă ce e ea ciudată, asta înseamnă xD

| Anonim72434324234 a răspuns:

Dacă ție îți place de ea ar trebui să îi spui. Legat de faptul că ai consolat-o, eu zic ca a simțit ceva și luând în calcul faptul că plângea e posibil să te placă.