| Cherry a întrebat:

Ajutati-ma voi ca poate voi intelegeti ce se intampla.Pe scurt, in urma cu cateva luni eram cele mai bune prietena de multi ani, pana cand am iesit intr-o zi cu ea mea afara(era si iubitul meu)si a venit vorba despre fostul ei prieten pe care l-a iubit foarte mult si sufera enorm de vreo 2 ani dupa el, si i-am spus ceva de genul:'cat timp mai ai de gand sa stai dupa el?(pentru ca el sta si cu altele) si dintr-o data mi-a spus :'Sa dea Dumnezeu sa patesti si tu asa' straight face AM RAMAS MASCA si am plecat, a venit dupa mine si plangea dar eu aveam nervi si nu a vorbit am facut-oo proasta si am plecat.O tot bag in seama de o luna, o chem la mine dar nu raspunde... ce fac?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Nu cred că a zis-o cu răutate, a fost o reacţie de moment.A vrut să scoată-n evidenţă cât de mult suferă. Cred că reaţia ta a fost puţin exagerată. Vezi cum mai porţi să dregi busuiocul.E păcat să vă apuce sărbătorile certate.Baftă şi Crăciun fericit ambelor!

1 răspuns:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Sincer, nu trebuia sa reactionezi deloc asa straight face Dar cereti scuze sincer si frumos, iar daca nu merge da-i un cadou de Craciun happy