| Rapsodie_4835 a întrebat:

Este ciudat daca am facut sex cu vara mea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti bolnav, mergi la un medic bun.
Ia-o si pe vara ta!

| mgtow a răspuns:

E incest si e ilegal. E ceva anormal dar atat timp cat nimeni nu stie si e secret scapi de scandal si vorbe urate din partea altor persoane dar daca ai zis aici te-ai facut de ras.

| CoquineNoire a răspuns:

Sa inteleg ca esti toamna, mai rapsodie.

| harciog a răspuns:

Nu este ciudat dar este, in mod sigur, consangvinitate.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

E un pic ciudat dar daca voua v-a placut e perfect. Incearca sa nu te lauziwinking E foarte incitant sa faci Săcs cu o ruda de gradu 1.

| zipiiii a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

De unde sti ca e ff incitant? ai incercat? tongue

| adi4ever a răspuns:

E buna?

| Rustin a răspuns:

Moooama sa vezi ceo sa te sparga Dumnezoo acum...

| Dxi a răspuns:

Daca e verisoara de-a 9a sau mai indepartata, nu te acuza nimeni.Adica te acuza dar e legal.Sau cel putin asa am auzit.

| george89 a răspuns:

Nu este ciudat deloc, oricum, daca o sa iasa copiii cu 7 degete la picioare, s-ar putea sa fie ciudat un pic, dar nu pentru tine, pentru copii taiwinking, asa ca, bravo, tine-o tot asa copilelaughing

| Barbie a răspuns:

Deloc.e ceva absolut normal, eu mi-o pun cu fratimio in fiecare zi...glm, deci tu nu esti sanatos sau te faci? e vara-ta bah, dk nu ti-o pui cu mata, ca tot acolo esti

| Gini a răspuns:

Ciudat zici? Se numeste incest... Asa ceva nu se face...

| Teona2000 a răspuns:

Da, foarte ciudat! da-mi voie sa-ti spun...Ca esti un fffff. mare porc!

| ozana_6012 a răspuns:

Nu are de ce sa fie, eu am facut si cu mama

| Kathleya a răspuns:

Porcule!

| Dσℓℓу a răspuns:

Da

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

De la neam si pân' la ruda am ajuns cu p*** uda.