| Cristian01032001 a întrebat:

Eu cu prietena mea avem 16 ani si ne-am decis sa intretinem relatii sexuale,avand acordul de la parintii fiecaruia. Cum ar trebui sa o facem? Ne stim de mult timp si ne iubim. Cum pot face ca starea de erectie a penisului sa fie cat mai lunga? Dorim sa incerceam in acelasi timp si sexul anal,nu doar vaginal. O vom face maine, avand liber ca la scoala are loc un proces de deratizare.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa ma indoiesc despre consimtamantul parintilor!
Dar daca v-ati psu in cap sa aveti sex, sunt convinsa ca nu va pasa de ce spun parintii sau daca-si dau acordul.
In orice caz, recomand sa-ti cumperi prezervative pe masura poutulicii tale, ca de sunt mai mari, risti sa se rupa, pentru ca se infasoara pe cuculet si la un moment dat pocneste, ori cade in vaginul fetei.
Deci: fiecare partida de sex, cu un prezervativ nou!

| Freya1 a răspuns:

Daca parintii v-a dat acordul la asa ceva au probleme la mansarda.Si cel vaginal si anal doare mai ales prima data si oricat lubrifiant ati folosi...

| SG1995 a răspuns (pentru Freya1):

Eu n-as spune, daca le-a dat acordul inseamna ca macar astia mici stiu riscurile cat de cat.

| Freya1 a răspuns (pentru SG1995):

E aiurea sa vina ficata de 16 ani sa spuna ca are gajic de varsta ei si ca vor sa....in fine

| SG1995 a răspuns (pentru Freya1):

Eh nu cred ca a fost o discutie in acel mod, dar mi se pare mai okay decat cazurile normale de pe TPU. Adica e cred daca as avea copii le-as da o educatie cel putin lineara in acest sens.

| Emilian65 a răspuns:

Daca aveti acordul parintilor(AP), de ce nu o faceti? Dar trebuie sa va si protejati. Pentru asta cereti bani parintilor pentru prezervative.

| SG1995 a răspuns:

1. N-o fa neprotejat.
2. Cand faci anal iubifriezi si penisul si anusul ghinionistei, si o faci lent.
3. Te relaxezi si nu te emotionezi si veti avea o partida nitel mai lunga.

| Mieeez666 a răspuns (pentru SG1995):

"ghinionistei" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă ar fi fost ai vostri atât de deschişi încât să vă dea liber la sex, 100% v-ar fi spus şi cum şi ce să faceti, dar cel mai probabil povestea cu acordul e o invenţie. Nu iti mai face iluzii de sex anal şi nu stiu ce performanţă. Cel mai probabil după câteva penetrari vei ejacula. Cel mai important e să o faceţi cu prezervativ.

| Cristian01032001 explică (pentru Necunoscut112):

Ne-a explicat, dar cautam sfaturi si pe internet de asemenea.

| anamaria82726 a răspuns:

Nici nu vreau sa-ti raspund. Sunteti prea mici. Si mi se pare ok doar cel vaginal daca tot vrei sa te dezvirginezi. Cum sa-i faci anal prima oara? Mda

| Yon1470 a răspuns:

Adica aveti 16 ani si le-ati spus parintilor ca va plictisiti si vreti sa faceti si nitel sex, iar ei v-au spus ca nu-i problema, vointa sa aveti, nu? Asa ceva!