| Subtill23 a întrebat:

Fetelor, de ce voi purtați tanga, sau în general de ce purtați chiloți cu ață, nu vă incomodează când vă intră materialul acela între fese? Faceți asta pentru că știți că băieții vă consideră sexi?

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ne incomodeaza absolut deloc, dimpotrivă, ma simt mult mai naşpa când sunt nevoită să port chiloţi obişnuiţi în zilele alea ale lunii.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Poarta si baietii cu ata-n cur laughing laughing laughing (in general gigolo)

| Li200La a răspuns:

O facem pentru ca dacă purtam chiloți normali spre exemplu când avem colanți se vede ca naiba. În general se vede dunga. Și sunt și cu talie înaltă si dacă ai pantaloni cu talie joasa Îți dai seama cum se vede. Unele fete poarta mai mult Intr-adevar si din cauza băieților