| bianca_9443 a întrebat:

Fetelor legat de intrebarea la care v-am cerut sfatul vreau sa mai completez ceva, eu am prieten, il iubesc si el stie lucrul asta, dar colegutu nu stiu ce mi-a facut caci ma cam atrage... mi s-a parut si mie ca el m-ar placea, tocmai a avut o prietena care l-a inselat si acum e singur dar eu nu vreau sa am o relatie cu el sa incerc ceva pentru ca imi iubesc prietenul, dar si el ma atrage nu stiu ce mi se intampla, dar am mare nevoie de ajutorul vostru! Ce sa fac? Pt.ca imi iubesc prietenul dar ma gandesc si la pers de care v-am zis.Va multumesc mult pentru.sfaturi.Mai astept si altele!

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

Chiar daca te adresezi doar fetelor incerc sa-ti raspund si eu: Nu renunta la prietenul tau mai ales ca-l iubesti, in viata sunt multe tentatii(teste) la care suntem supusi si din pacate multi baieti vor aventuri, sau doar un anume lucru, nu renunta la prietenul tau indiferent cine ar fi decat daca-ti face ceva sau simti ca nu merge! Bafta