| Anonimx2001x a întrebat:

Hei! Cum sa inchei o conversatie cu o fata intr-o zi(ceva in genul: mai vorbim...), doar ca mai frumos? Multumesc

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Aoleu happy conteaza mai mult conversatia in sine, decat finalul ei. poti sa-i spui tinem legatura sau abia astept sa mai vorbim..sa te mai vad etc

| Kingsley a răspuns:

"ma duc la masa brb"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mi a facut plăcere sa te aud, te las o zi/seara frumoasa, m ai vorbim multumesc de telefon, c am acestea sunt fraze de incheiere a unei conversatii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are fata? Dar tu? Mersi!

| Anonimx2001x explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am 16
Ea tot 16, dar este mai mare putin decat mine si este cu o clasa mai mare

| m07constantine a răspuns:

'Te pup, vorbim mai tarziu'winking