| BiancaZ15 a întrebat:

Hei lume! Am un prieten foarte bun, ne cunoastem de peste 8 ani si suntem foarte apropiati. Stiu ca ii sunt simpatica si la randul lui, si el imi e mie. Dar nu vrem sa avem o relatie si asa, asa ca ramanem la prieteni foarte apropiati. Na si a zis ca vrea sa facem sex in grup (3 persoane). Si a zis ca vrea pentru mine sa fim noi si inca un baiat. Dar a specificat ca nu imi va zice cine este baiatul si ca va fi o surpriza. Ce parere aveti sa accept? Eu initial am zis ca accept. Ce trebuie sa stiu inainte si cum ar trebui sa ma pregatesc? P.S. Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Daca si tu vrei doar sex, accepta

| BiancaZ15 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Cred ca asta voi face... multumesc de raspuns :*

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru BiancaZ15):

Tu stii cel mai bine, ce este bine pentru tinewinking aici sunt doar pareri :*

| BiancaZ15 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Da stiu asta. :*

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru BiancaZ15):

Vb pe mess, mai multe laughing) hai

20 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Iti dai seama ca asta suna deja a orgie, nu?
Ceva vulgar si porcos, ca altcumva n.am cum ii zice.
Nu te baga in asa ceva pentru ca e vulgar, sper ca inca mai esti virgina - deci nu ti.o strica pe asemenea tampenii, poti capata ceva boli sau copii si asta suna a afemeiati si tarfe. Esti constienta de toate astea?
Trebuie sa stii sa iti cumperi protectie neaparat, desi e... Ti.am zis ce e toata chestia asta

| BlackheartQueen a răspuns:

De ce doar în trei? Spune-i să mai aducă vreo 10, să fiți mai mulți.

| SkyPilot a răspuns:

Dupa aceasta experienta, probabil ca te vei mira de ce toata lumea te considera ultima panarama. Iti dai seama cred ca acei doi baieti au discutat intre ei despre tine. Nu iti este clar ca vor spune la toata lumea? "X si Y au facut-o posta pe Z"
Nici nu mai vreau sa intru in detaliile "tehnice" legate de ceea ce vrei sa faci. Citeste doar acest articol si gaandeste-te ca anexita de multe ori este foarte suparatoare si foarte greu de vindecat.
http://www.csid.ro/......-12647354/
Daca esti sigura ca vrei sa mergi inainte, nu o face decat cu prezervativ si foloseste si ovule spermicide, putzoii de varsta ta nu stiu sa cumpere si sa foloseasca un prezervativ si le vor rupe.

| sofisis a răspuns:

Parerea mea e ca esti cam mica pentru experiente de genul asta. Sexul trebuie tratat ca pe ceva de adulti, nu ca pe o joaca de copiii. Te-ai gandit la ceva? Daca pun camere pe undeva sa te filmeze? Sau te inregistreaza. Sau daca a doua zi afla tot cartierul? Presupun ca din moment ce vrei sa faci asta, nu mai esti virgina, nu?

| BiancaZ15 explică (pentru sofisis):

Nu nu sunt si nu vor pune nimic. Suntem prieteni foarte buni si am incredere in el.

| ywar a răspuns:

Pai, m-as baga si eu - deh, coordonatorul echipei. Am mai multi ani! Pot oferi experienta!
Parintii vostrii stiu cu ce va ocupati?
Ce bataia dracului ati merita voi...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,e in regula. Oricum se cauta o curva buna in orice tara din lume, deci ai o meserie de viitor pe care o dezvolti.Bravo!

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pana la urma e cea mai veche meserie din lume.

| BiancaZ15 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mda amuzant mersi.

| Lawliet14 a răspuns:

Vai de capul tau! La 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa puțini?

| Rainmaker a răspuns:

Buna Bianca!
Atunci cand ti-o fata mintea, sa-mi dai si mie un pui.Ma bate gandul sa deschid o gradina zoologica!
Tu citesti ceea ce scrii? Sau ai auzit ca dupa noul Cod Penal prostitutia nu se mai pedepseste decat cu amenda?

| SkyPilot a răspuns (pentru Rainmaker):

Nu ai sanse la pui, se va naste mort.

| Armenianeek a răspuns:

O prietenie nu trebuie stricata pentru o relatie.
Iar dupa parerea mea nu ar trebui sa accepti din doua motive:
1) Ai 15 ani
2) Nu ti-a dat detalii despre al doilea baiat. ^^
Acum este strict problema ta daca vrei sa-ti incepi viata sexuala la 15 ani. Ai grija sa nu se supere daca il refuzi iar prietenia sa se strice.
Pusi :*

| BiancaZ15 explică (pentru Armenianeek):

Mersi de raspuns. Pai nu stiu daca sa-l refuz, inca ma gandesc.

| Sergiu1996 a răspuns:

Voi sunteti "orientati" genetic gresit, pe la 15 ani se sta cu cartea, caietul si stiloul, nu cu!