| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu..am o intrebare, verisoara mea e mai mica decat mine cu aproape 2 ani, are deja al doilea iubit, mtin sa precizez ca actualul e mai potrivit decat primul...dar cand imi povesteste despre el spune lucruri atat de frumoase si ma simt ciudat...adica simt nevoia sa am si eu pe cineva ca el,l-am si intalnit o dat si era asa dulce cu ea, o ibratisa, o saruta si daca face ceva gresit isi da seama si faCE orice sa repare situatia.ce pot sa fac cu chestia ca simt nevoia sa am pe cineva la fel ca el(nu im i place de el in sensul sa fiu gelosa si nici nu am avut o relatie pana acum)va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cauta si tu unul ca el, si-l vei gasi cu siguranta.

| Madesz a răspuns:

Cati ani ai? Te pot ajuta.

| MSAna a răspuns:

Si eu simt uneori ca as avea nevoie de cineva, dar dupa ma gandesc ca mai am timp sa le rezolv pe toate si sa-mi gasesc pe cineva. Oricum, interactioneaza cu mai multi, fa activitati extracuriculare pentru a mai cunoaste lume.