| Ersilia333 a întrebat:

Hei TPU, m-am sărutat cu un băiat preț de câteva ore la o petrecere, el stătea pe jos și eu pe el pe undeva la genunchi, in timp ce ma săruta i se accelerase respirația și doar îmi mai dădea cu limba pe limba sau buze, efectiv nu mai putea sa ma sărute calumea))) și eu stăteam undeva la genunchi dar el ma tot trăgea mai aproape sa stau in zona penisului și ma mișca acolo și se simțea umflat acolo și când ne-am ridicat amândoi de pe jos m-a lipit de perete și chiar dacă era putina distanță intre noi se simțea vârful umflăturii aceleia.
I se sculase sau l-am excitat cumva? Sau doar mi s-a părut mie?
E nașpa ca l-am lăsat așa?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca si-a udat si chilotii.

| RAY a răspuns:

Tipic vouă, nu vreti sa va atingeți de noi ca e viol, acum ca Tea sărutat măcar scăpa fără dosar penal, iai făcut rău, ca are ouăle albastre și a explodat, l-ai lăsat impotent pe tip

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

RAY....tot nebun ai ramas

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Eram ironic cu feminismul american, am devenit apatic

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Erai si inainte. Speram sa te gasesc mai relaxat

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Ma simt perfect, numai simt nimic

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Fix asa te-am lasat laughing) mai schimbam si noi una, alta?

| sofisis a răspuns:

Da. A avut erectie. Si da, e dureros dar stai linistita ca nu pateste nimic. Cu siguranta nu a fost prima si nu va fi nici ultima data cand ramane cu ea sculata ...se rezolva singur si gata