| Lluvia_8369 a întrebat:

Heii straight face. As avea mare nevoie de sfatul vostru straight face De vreo 3 zile nu l-am mai vazut pe baiatul despre care v-am povestit straight face. Pana acum obisnuiam sa ne vedem zilnic, chiar daca nu eram singuri dar totusi ne vedeam straight face Nu stiu sigur ce e, dar am o presimtire cum ca i s-a intamplat ceva straight face. Ieri i-am dat 2 mesaje, nu a raspuns la ele, l-am sunat de cateva ori, si i-am dat si 2 mesaje vocale! straight faceNiciodata nu mi-a raspuns la telefon sau la mesaje! Chiar nu stiu ce e straight face Nu e nici acasa straight face

Azi isi tine ziua si tusika mea [ la care locuiesc ]. Toti musafirii sunt in sufragerie, inclusiv verii mei, doar eu stau in camera mea si sunt deprimata straight face Am vazut si filmul ce s-a terminat acum pe Diva Universal si mi-au dat si lacrimile cand i-am vazut pe aia doi ca se desparteau straight face [ sunt rac sensibil deci nu faceti misto happy ].

Acum : ce as putea face ca sa nu ma mai gandesc la el? Am vrut sa-i dau un sms sa vad daca raspunde. dar parca ma tine ceva straight face nu stiu cum sa explic straight face As putea face ceva sa nu mai fiu asa deprimata? sau imi puteti da un text sau ceva care sa il trimit lui? gen : te rog da-mi un beep daca vezi mesajul sau poate si ceva mai... romantic dar sa nu fie chiar la obiect gen : " dc nu raspunzi? sunt speriata. te iubesc" laughing pls help me straight face multumesc ca ati citit happy

1 răspuns:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Hei, du-te si distreaza-te.
Doar e ziua ta, nu?
Uita de el pe moment.