| anonim_4396 a întrebat:

Hey all Am si eu o micuta problema iar daca ma ajutati va raman recunoscatoare si desigur rasplatesc cu funditawinking Asa cum stie toata lumea nu mai este chiar foarte mult timp si se apropie grabit Valentine's Day si ma gandeam sa ii iau prietenului meu un cadou. Nu vreau ceva gen cana, perna cu inimioara, lantosir nu mai stiu de care si alte dulcegarii. Vreau ceva simbolic, ceva sa se potriveasca unui cuplu "nou", ceva care sa nu para pueril. Sper sa ma puteti ajuta si va rog sa nu va bateti joc cu raspunsuri la misto. Va multumesc si repet NU UIT DE FUNDITA big grin :*

5 răspunsuri:
| smileforme01 a răspuns:

Chiar nu am idee.dar cred ca poti lua o rama pentru fotografii si sa faci un colaj cu momentele voastre petrecute impreuna.sunt sigura ca ati avut suisuri si coborasuri.dar dragostea voastra a rezistat!happy sper ca te-am ajutat:*

| JustMe324 a răspuns:

Mei sunt curios si eu, ps lasati raspuns si cu cadou pentru fete, o sa urmaresc intrebareabig grin

| BeyondtheGrave a răspuns:

Daisy sunt multe chesti, spre exemplu sunt inimioare alea de sunt pe jumatate si una o poarta prietenu tau si a doua u si pe a lui ai putea scrie numele tau si pe a ta al lui, sau ai putea face o inimioara cu o poza de a voastra, sau faza cu colajul ii o idee destul de faina big grin ...si app pentru Aliy_7105 daca chiar vrei sa impresionezi o fata de Sf Valentin invit-o la tine dar inainte umple camera de petale de trandafiri si lumanari pregateste si tu acolo o sticla de sampanie sau ceva tongue fa asta si dupa aia zi-mi daca eu placut sau nu fetei

| Golanul_Catalin_1989 a răspuns:

Cumpara ceva simboli pnm ceva la care atunci cand se va uita la acel ceva sa isi aminteasca de tine/voi2winking simplu... ceva care sa va caracterizeze(2-lea exemplu)

| Ics_Kate_1992 a răspuns:

Un ceas,
O carte,
O esarfa,
Un portofel,
Un cd cu muzica preferata,
Parfumul preferat,
Un bilet la cinema, eventual sa mergeti amandoi.
Lucruri practice pentru camera lui,
O curea draguta...