| Pitbullllll a întrebat:

Hey! Am o colega pe care o cunosc de doua zile si azi am observat ca se tot uita la mine adica chiar si atunci cand ne preda profa ea se uita la mine cand am iesit in pauza ma intreba de mai multe ori cum ma cheama, de ce nu stau si eu cu colegele si as vrea sa stiu daca voi creteti ca ma place? Culmea e ca toti baietii o plac

11 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te place pentru ca nu esti ca restul baietilor :O

| Pitbullllll explică (pentru WaterDrop):

Faza e ca toti baietii ii zic ca o plac multi i-au zis ca o si iubesc si ea nu se uita la ei si mi se pare ciudat ca din toti baietii ea ma place pe mine adica tot timpul de cate ori are ocazia se uita la mine! Dar ce pot sa fac sa o fac sa ma placa si mai mult?

| WaterDrop a răspuns (pentru Pitbullllll):

Invit`o la o plimbare dupa ore. Daca accepta, clar te place. Daca te refuza, insista pana accepta (nu exagera totusi)

| sweetangels a răspuns:

Da te place, daca e asa cum ai scris.

| Eduard196 a răspuns:

E clar ca te place

| BogdanBz a răspuns:

Sa stii ca baietii care par mai ignoranti, mai greu de abordat, au mereu mai mult succes la fete. Daca e placuta de multi baieti si probabil majoritatea s-au dat la ea, atunci a vazut in tine acel baiat misterios, despre care ea nu stie nimic si in felul asta ai facut-o curioasa. las-o pe ea sa continue sa te abordeze. daca vreodata iti zice ca ii place de tine sau iti bate vreun apropo, atunci poti sa ii zici si tu ca iti place de ea.

| Pitbullllll explică (pentru BogdanBz):

Pai si ce sa fac sa raman incontinuare indiferent sau sa-i dau mai multa atentie? Azi de exemplu un coleg se tot dadea la ea si a incercat sa o pupe iar ea se uita la mine si la respins iar azi toata ziua s-a uitat la mine.Acum ce sa fac sa raman indiferent sau sa o fac sa observe ca si eu o plac pe ea.Ma gandesc ca la un momentdat o sa se plictiseasca sa ma priveasca si sa vada ca eu nu-i dau atentie.HELPPPPPP

| BogdanBz a răspuns (pentru Pitbullllll):

Fii ignorant in continuare. daca ea te place si vrea ceva de la tine, o sa fie cea care face pasul la un moment dat. daca e cu adevarat interesata de tine, o sa vezi ca in urmatoarea perioada o sa te caute mai des, o sa incerce sa vorbeasca cu tine, etc. eu iti zic din proprie experientawinking tu decizi daca vrei sa imi urmezi sau nu sfatul ..stiu ca e greu sa astepti, dar uneori merita.

| Pitbullllll explică (pentru BogdanBz):

O sa incerc sa fiu ignorant

| nicoletaaaaaaaaa a răspuns:

De unde e fata si de unde esti tu?

| Pitbullllll explică (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Fata este din Bucuresti iar eu sunt din Snagov.Va multumesc tutor pentru sfaturi dar mai as avea o singura intrebare, astazi fata aceea nu prea s-a mai uitat la mine decat de doua-trei ori si cand ma uitam eu la ea se uita in alta parte ore o fi facut asta sa vada daca o plac? Si inca ceva in pauza ea era cu niste colege vorbea la telefon si cand m-am dus eu acolo a intrebat-o o fata care este prietena ei cu cine vorbeste si ea azis ca vorbeste cu un baiat dar de fapt vorbea cu o fata pentru ca i-a zis fa.Voi ce ziceti sa fac?