| CrazyYoyo a întrebat:

Hey cum incep scoala am promisa o bataie din partea unei fete cu 2 ani mai mare ca mine big grin
Ce sa fac?laughing
1. daca sare la bataie unde sa lovesc?
2. sunt fata:p
3. ea are parul lunglaughing
4. cum o calmez?
5. daca vine cu mai multi sa ma bata?

9 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Ii dai un picior in fund si o trimiti la mamicasa.succeshappyforta.

| Barbaraaa a răspuns:

Pai iau de par si dupa aia la coaste dai cat poti u de tare si daca vin mai multi inseamna ca nu poate sg sa te bata, fi tare si nu te lasa intimidata. Asa vei obtine respectul ei. Succes :*

| JustDoIt456 a răspuns:

Awww.Mereu mi-a fost frica sa nu ma bat cu vreo fata :D nu am avut conflicte insa mi se pare periculos...Pentru inceput vezi poate poti ignora bataia... daca nu, ia-o de par si sterge putin pe jos cu ea :))

| BonneLess a răspuns:

Daca e mai smechera asta e iti iei bataie si gata. Vine directorul, va scade nota la purtare si asta e laughing Dar totusi nu cred ca are tupeu sa sara la bataie, sau da daca e vreuna deia "bazata".

| CrazyYoyo explică (pentru BonneLess):

Are "spate" fata :p de aia are tupeu :p ca daca nu ar avea, nu ar avea tupeul care il are :p

| r0xx a răspuns:

Pff...cu bataia nu rezolvatzi nimic.zic sa rezolvatzi problemele cu calm, iar mai ales tu comporta`te cu demnitate si asa vei primi cu siguranta respectul tuturorwinking

| CrazyYoyo explică (pentru r0xx):

Nu`mi spune miewinking nu eu am pornit ceartalaughing ea a fost cea care a pornit discutia si in + vrea sa ma bata pe motiv ca am poze cu gagicu eilaughing)))

| r0xx a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Pai sincer in cazul asta si eu as vrea sa te bat daca asi fi` in locul ei laughing.(scuze daca am fost rautacioasa:*)rolling on the floor

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai daca e singura no trage de par!
-Ok, doar daca e puternica.Deci uite nu te lasa daca vin mai multi inseamna cai abia poate omora o musca. Apropo de e mai mare si da in tine trageo pune curaj de parca tu ai fi un leu intro jongla si ea un tigru fioros da prost laughing
apropo daca vina cu multi punete mai mare adica nu te da mare! Doar pune putere si iate la bataie cu ei.Mie nu mi-e frica ce drc.De vine 1 cu niste prieteni chiar des mai mari pac ma duc pe ei pe ala/aia si apoi ii bat paia chiar des mai puternic ca le trag vreo 5 pumni lesina de durere.happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy