| anotherquestion a întrebat:

Hey, intrebare pentru fete:Simtiti vreo diferenta intre prezervativele simple si cele cu nervuri?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, cel cu nervuri m-a usturat groaznic. Nu am mai incercat de-atunci.

| elenaA_9063 a răspuns:

Nu prea. Depinde de cat de proeminente sunt nervurile. Unele sunt chiar... incomode...

| c76650531 a răspuns:

Inbracal invers si vei simti si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. alea cu nervuri sunt mai mf :X incearca Durex Arouser. Acum am incercat si Real Feel, sunt mai subtirele decat Arouser, dar nu simti ca are prezervativ.