| imyourdestiny2 a întrebat:

Imi place de un baiat,dar are dintii urati, nu stiu ce sa fac sa fiu cu el sau nu?

16 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Arata-i periuta de dintirolling on the floor poate dispare ca vampirii ziuarolling on the floor

| RAY a răspuns:

Aparat dentar, pasta de dinti, apropo nu traiesti cu dinti lui, dar se poate face minuni daca isi permiti sa bagi in sanatatea ta

| Danysan a răspuns:

Esti aiurea rau -Tu stai cu dintii lui sau cu el.Ce conceptii frate -pai poate sa isi puna apart daca vrea -sau sa se oprereze -asa ca sa iti dai seama cum sta treaba, dar un baiat care sa il iubesti si sa tina la
tine cred ca gasesti mai rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu e perfect.Crezi că tu nu ai defecte? Dar, poate el e dispus să te accepte aşa cum eşti.Cu bune şi rele.
Dacă-l placi şi eşti dispusă să treci peste fizic, formaţi un cuplu. Poate ieşi ceva foarte frumos!
În plus, gândeşte-te că la un moment dat îşi poate face dantura.

Hai, acceptă-l aşa cum e, dacă te merită.O seară plăcută!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ai vazut de ce nu i-ai simtit limba cand te-ai sarutat cu el? din cauza dintilor, spune-i ca daca vrea sa te aiba ca prietena sa meraga sa se trateaza ca te poate imbolnavii, gandeste-te la preludiu, caind o sa faca cunilingus, toti microbii de pe cariile lui vor fi in vaginul tau

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ce o fost astalaughing)))))?

| alexstb a răspuns:

Cum adica urati? Strambi, galbeni, negri :?

| Danysan a răspuns (pentru alexstb):

Cred ca stambi -ca daca erau galbeni ai dadea cu pasta de dinti in cap laughing)

| imyourdestiny2 explică (pentru alexstb):

Strambi nu erau..doar cariati si pete galbene

| Danysan a răspuns (pentru imyourdestiny2):

Sa mearga sa isi faca o Det la ei sau o albire -apoi vezi tu.

| stefan93Eu a răspuns (pentru imyourdestiny2):

Mergi cu el prima data la dentist si pe urma

| Danysan a răspuns (pentru imyourdestiny2):

Sunt si eu curios -cat de important e acest aspect-stai lina ca nu esti singura fata care are conceptii din astea-aveam pe cineva care nu se saruta cu Baieti care aveau carii laughing

| Indefinit a răspuns:

Clar nu. oamenii cu dintii urati sunt cei mai urati oameni. daca nu e in stare sa aiba grija de dinti cum sa aiba grija de tine?

| MrLove4ever a răspuns:

Pai iti place sau nu-ti place?laughing

| KorpiklaaniVODKA a răspuns:

Din câte observ, eşti o persoană imatură care nu ştie ce vrea de la viaţă, nu cred că-ţi trebuie o relaţie.Mai încolo o să conştiezi singură despre ce vorbesc eu aici.Nu contează un detaliu ca ăsta, într-adevăr e plăcut să aibă o igienă dentară corespunzătoare, dar dacă iubeşti o persoana, o accepţi aşa cum e.Deşi nu cred că e vorba de iubire în situaţia asta.

| 0x11111051 a răspuns (pentru KorpiklaaniVODKA):

+1. Sunt total de acord cu ceea ce ai scris.