| SME a întrebat:

In primul rand scuze de categorie big grin!

daca fioanele de uscat par se incalzesc foarte tare mai functioneaza cand se racesc? am tinut fionul mai mult pornit si nu mai functioneaza big grin cred ca sa incalzit prea tare ce ziceti? funda

Răspuns Câştigător
| Teodor555 a răspuns:

Eu asa am patit, am dat la hot si la putere medie si dupa 2 minute s-a oprit si m-am speriat, dupa 10 minute a mers. Funda?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Anny are dreptate dar se mai zice si FEON in romaneste.

| BubblesBlossom a răspuns:

In primul rand nu se scrie "fionul" ci "pheoneul"(doar iti zicea, nu te criticam ca nu sti probabil ai fost grabit), acum in al doilea rand probabil ca de aceea nu mai functionat, insa nu as crede acum depinde si de calitatea pheonului si de cat timp il ai... Sper ca te-am ajutat! funda?

| SME explică:

Teodor fix asa am patit eu big grin si a mers peste cateva minute big grin