| anonim_4396 a întrebat:

Innebunesc! m-am despartit de prietena mea si nu mai stiu ce sa fac! am nevoie sa vb cu cineva! va rog spuneti-mi ce sa fac? cum ati trecut de chestii din astea? va rog...:-s

3 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

De ce te-ai despartit de ea daca acum suferi?

| axll a răspuns:

Sunt sigur ca deja ai incercat sa te impaci cu ea. capul sus! esti barbat. indiferent de motivul despartirii nu insista. sun-o o data, daca e de acord bine, daca nu, next. fii ferm, ai incredere in tine si...la cat mai multe femei iti urez. du-te seara in pub, club, bar etc, fa cunostinta cu fete noi, stai mai mult cu prietenii. ca doar viata ta nu atarna intr-o fata. o iubesti, dar nu se mai poate? urmatoarea!

| FiTzOSsu a răspuns:

Pune mana pe tel si sun-o impacativa daca nu vrea zi ca o iubesti ca nu poti fara ea...zi adevarul ca nu mai esti u fara ea. bafta in impacare happy