| SmileSiAtat a întrebat:

Iubesc un baiat si nu stiu daca ma place,.
Povestea mealove struck:
Asta vara i-am spus ca il plac, iar el dupa a inceput sa se poarte urat cu minesad. Acum a inceput cu faze ca ma iubeste si vrea sa fie cu mine si dupa daca ii pun o intrebare incepe sa ma injurecrying. Un prieten de al lui mi-a spus ca l-a intrebat ce sentimente are pentru mine si i-a spus ca vrea sa fie cu mine dar de la distanta.Acum nu stiu ce sa cred.Si tin sa mentionez ca de la un timp si-a mai revenit un pic cu picioarele pe pamant.Nu am tupeu sa-l intreb ce simte pentru mine deoarece imi e frica de raspuns. Ce sa fac?crying...Va rog mult de tot sa ma ajutati[-o

10 răspunsuri:
| dOody a răspuns:

El este asa pentru ca tu, probabil esti prea buna cu el, poate chiar prea atenta.straight face In acest caz, incearca sa fii putin indiferenta, dar nu tare, si vezi ce se intampla. Daca vrea sa fie cu tine dar de la distanta, parerea mea este ca nu isi doreste atat de mult. Spui ca se poarta urat cu tine. Indiferent de cat de mult il placi, nu te lasa injosita, injurata, este cel mai important, Respecta-te:*. Si daca spui ca si-a mai revenit, intreaba-l ce sentimente are pentru tine, nu trebuie sa iti fie frica de raspuns, in fond, daca e pozitiv e foarte bine pentru tine, iar daca e negativ, macar stii ca nu traiesti in incertitudine. Bafta:*. Astept un mesaj sa imi povestesti ce ai mai facut:* pupicei:*:*

| Usagiii98 a răspuns:

Un baiat care te place dar te injura nici macar nu merita atentie! cui ii pasa ca si-a mai revenit, te-a facut sa te simti prost intentionat, ceea ce demonstreaza ca este un nesimtit...Acum depinde si de tine,daca iti convine sa devi,, jucaria lui" si sa faci tot ce vrea el chiar daca lui nu ii pasa prea mult de tine, nu aI decat.

| SmileSiAtat explică:

Pai daca o intreb pe mama face scene ca e si faza ca mama nu il place deloc.nu il suportaX_xcrying

| sorana_7168 a răspuns:

Posibil vrea sa iasa in evidenta si nu stiu cum... si la mine e asemanator:d. Eu l`am tratat ca indiferenta iar acum a ajuns si el ca picioarele pe pamantlove struck

| yoanaa99 a răspuns:

Daca intr-adevar te place nu te va mai injura. Daca continua, cauta-ti alt baiat mai de treaba si daca te vede impreuna cu el isi va da seama ca a gresit la comportament.

| AriaPink a răspuns:

Ar trebui sa te duci la el si sa ii spui:
Daca ma placi de ce ma injuri cand iti pun o intrebare?Daca ma placi ar trebui sa te porti frumos cu mine .Daca vrei sa fi iubitul mei poartate frumos cu mine cum eu ma port frumos cu tine.Vrei sa fim impreuna?Atunci nu ma mai injura.Daca nu ma placi eu caut alt baiat.Cand placi o fata nu trebuie sa te porti asa cu ea,trebuie sa te porti frumos asa cum ma port eu cu tine.Daca vrei sa fi iubitul meu poartate frumos cu mine si cu asta basta.Ce naibilor ma placi da te porti urat cu mine ,pai da-o incolo de treaba.Ma placi vorbesti frumos cu mine si nu ma injuri daca nu caut alt baiat de care sa ma indragostes!
Asta trebuie sa ii spui unui nesimtit ca el.Daca faci asa iti urez mult noroc!

| AriaPink a răspuns:

Ar trebui sa te duci la el si sa ii spui:
Daca ma placi de ce ma injuri cand iti pun o intrebare? Daca ma placi ar trebui sa te porti frumos cu mine.Daca vrei sa fi iubitul mei poartate frumos cu mine cum eu ma port frumos cu tine. Vrei sa fim impreuna? Atunci nu ma mai injura. Daca nu ma placi eu caut alt baiat.Cand placi o fata nu trebuie sa te porti asa cu ea, trebuie sa te porti frumos asa cum ma port eu cu tine. Daca vrei sa fi iubitul meu poartate frumos cu mine si cu asta basta.Ce naibilor ma placi da te porti urat cu mine, pai da-o incolo de treaba.Ma placi vorbesti frumos cu mine si nu ma injuri daca nu caut alt baiat de care sa ma indragostes!
Asta trebuie sa ii spui unui nesimtit ca el. Daca faci asa iti urez mult noroc!

| KyTTy_2552 a răspuns:

Fa ce vrei dar citeste ce team scris eu, uite la mine e tot asa ca si la tine dar eu mi-am ascultat inima si am intrebat-o si pe mama mea dar ea mea spus ca unicul mod e de a te face rea cu el si fii mereu cu picioarele pe pamint ca daca nu esti pai vei fi jucariia lui happyhappyhappy

| EuGeNiEcUfRiSkA a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa il lasi sa iti cauti pe altu.e un nesimtit daca nu stie sa vb cu o fata.Profita de tine ca tii la el si isi bate joc de tine.se simte bine ca stie ca tu il placi. daca nu poti sau nu vrei sa iti gasesti pe altu trateaza-l cu indiferenta.indiferenta doare cel mai tare.ai sa vezi ca o sa vina el la tine.mult noroc!
. funda:X:X:X:X

| Alexandra_7649 a răspuns:

De ce sa iti fie frica de raspuns?raised eyebrows Nu il poti forta pe baiat. Daca te place,iar daca si tu il placi, nu refuza sa fii cu el.Dar daca esti confuza in ceea ce proveste personalitatea lui, atunci mai bine nu te grabi! Trebuie sa vorbiti si sa vezi ce iti spune.De curiozitate...cati ani ai?happy Mult succes!:*