| anonim_4396 a întrebat:

M-am îndrăgostit de o fata de la mine din zonă, am vorbit cu ea numai pe Facebook, am vrut să o sun pe camera sau sa ma intalnesc cu ea dar ea de fiecare data spune că imi pierd timpul, sa nu ma atașez de ea fiindca ea a trecut printr-o suferința cu fostul si nu mai poate primi pe nimeni in viața ei! Am vorbit cam 3 săptămâni cu ea continuu si ea vorbea cu mine. Dar m-am săturat si am încheiat cu ea dialogul fiindca m-am săturat să mă lupt sa o fac sa ma iubească.I-am zis daca crede ca îmi pierd timpul sa imi dea block si nu a dat. Sunt atât de îndrăgostit de ea de sufăr fiindca nu o pot avea. De 2 zile nu mai sunt om, din cauza asta am început nici sa nu mai învăț la scoala de șoferi...va rog sa ma ajutati cu un sfat

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Fii matur si accepta faptul ca tipa nu te vrea. Apreciaza ca a fost sincera cu tine si nu a continuat sa iti dea apa la moara sau sa isi bata joc de tine. Mergi mai departe.

| aditimus a răspuns:

Invata intai sa iei scoala si daca va fi ceva intre voi o sa fie si dupa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt atât de îndrăgostit de ea de sufăr fiindca nu o pot avea.
O poți avea dacă ai răbdare.

| alexalx1234 a răspuns:

"Nu mai poate primi pe nimeni in viața ei". De curiozitate, ce vârstă are?

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

21 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai fii prost. Un barbat care isi arata sentimentele unei femei e un barbat slab. Te mai si injosesti aici pe un site unde nu ne pasa de vietile altora.

| Morbid a răspuns:

Pai e si normal sa suferi comportamentul ei e abuziv fata de tine, este un tip de comportament pasiv-agresiv, nici nu te ignora dar nici nu e interesat si te lasa intr-o stare de confuzie.
Ar trebui sa ti gasesti alta care stie sa ti aprecieze timpul si sa te respecte cum meriti sa fi respectat, nu te lasa asa in ceata.
Cand esti indragostit o vezi mult Mai perfecta decat e, cel Putin cu 30%mai atractiva, dati seama de asta. O prea ridici in slavi, e numai o pustoaica imatura.