| siempre a întrebat:

Ma aflu la o rascruce de drum si nu stiu ce sa fac m-am certat cu iubitu urat dar nu vreau sa l pierd ca il iubesc mult? chiar nu stiu ce sa fac?crying
la toate astea se adauga sunt invitata la o petrecere care merge si el.nu stiu daca e bine sa merg...

Răspuns Câştigător
| BESTNICK a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te impaci cu el si sa te duci cu el, pentru ca acceeasi intrebare pe care ai pus-o tu ar trebui sa si-o puna si el daca te iubeste.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunica cu el și încearcă sa remediezi problema înainte de petrecere poate e șansa de împăcare.

| AnNe a răspuns:

Pai nu inteleg de ce sa te ascunzi de el? te-a pierdut gata mergi mai departe daca nu e o cearta grava dar daca e definitiv nu poti decat sa-l uiti mergi la petrecere si nu uita indiferenta e cea mai dura armawinkingbafta

| BESTNICK a răspuns:

Cu placere, daca ai ales sa te duci cu el atunci distractie placuta si sa ne spui cum a decurs.have funwinking

| siempre explică:

Cred ca ai dreptate sunt impreuna cu el de 7 luni si am fost impreuna si la bine si la rau.partea 2 e ca nu vreau sal pierd dintr-o tampenie ca asa ceva o fost cearta noastra si cred ca si el vrea acelasi lucru dar nu si arata tristetea si nervi noi comunicam mai mult prin niste prieteni.el i sofer.persoanele acelea nu ne au lasat la greu imi doresc ca povestea mea de iubire sa fie cu happy end sa nul pierd.mersi nick de sfat

| Georgii_9921 a răspuns:

Ai zis certat, nu despartit. Ma intreb atunci, de ce n-ai merge?