| Kleb a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu o fata. I-am spus ca o plac, dar ea imi zice ca sunt cam mic pentru ea (ea are 19 eu 16). Mereu imi spune ca sunt un baiat minunat, dragut etc...Ce credeti, m-a bagat in friendzone sau asteapta mai multe de la mine?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Trebuie să fi mai direct! Nu e o diferenta mare de varsta, deși e firesc pentru o femeie sa caute stabilitate langa cineva care este" matur " si din punct de vedere financiar.

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este si posibil cat si probabil ca fata respectiva sa astepte sa mai cresti fiindca NU este dispusa sa creasca si sa educe un... copilas. big grin Sanatate!

| Kleb explică (pentru corbulalbrosu):

Ea imi spune ca nu isi doreste o relatie acum, si nu numai mie. Foarte multi baieti au incercat sa fie impreuna cu ea, primind acelasi raspuns

| Plato a răspuns:

Vrei sa te dea cu hinta, sau ce? Vezi-ti, copilasule, de treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Fetele nu se uita la baieti mai tineri ca ele, daca era invers diferenta de varsta mai mergea.

| ywar a răspuns:

Te-a bagat! la papagali. Ce... sa faca aia cu tine de 16 ani? La 19 ani are nevoie de unu'care sa-i intoarca metafizicul pe dos, nu de un parlit!
Vrei sa o ai... o atragi la tine, o inviti la film si pe urma vezi tu, te descurci. Dar daca nu esti bun si nu i-o bagi cum trebuie, ai pus-o! Eu in locul fetei te-as bate de te-ai c@ca pe tine daca nu o faci bine.

| Kleb explică (pentru ywar):

Prietene, mai termina odata cu jignirile astea. Si sa fiu sincer mai bine nu raspundeai, nu am nevoie de ''sfaturi'' de la un om cu astfel de caracter

| ywar a răspuns (pentru Kleb):

Pustiule, vezi-ti de vacanta ta!

| ywar a răspuns (pentru Kleb):

Cu ce te-am jignit? Ce sa stii tu sa-i faci uneia de 19 ani? Aia vrea pe unu care sa aiba bani, sa o scoata in oras si sa i-o traga ingrozitor de bine. E la facultate, cu putin noroc. Tu ai terminat liceul? L-ai terminat pe dracu! Ia si tu pe una la un cico in parc si spune-i despre temele pe care le ai de facut.

| Kleb explică (pentru ywar):

Cu ce m-ai jignit? Se pare ca nu iti aduci aminte nici ce ai scris putin timp mai devreme...In fine, sa o lasam asa, fie ca tine

| Crackman a răspuns:

Esti freind zone ( little brotherzone )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca o ai de 25 de cm ca poate se mai gândește.

| Romanul86 a răspuns:

Spune-i că ești mic cu un potențial mare de a o iubi.
Spune-i că vara asta nu se poartă moșii.
Spune-i că vrei să te crească ea.
Provoac-o!
Îi jenă să se afișeze cu tine.

| llleo a răspuns:

Îi e drag de tine. Te vede ca pe un copil. Nu că n-ai fi. laughing

| Spartacus12345 a răspuns:

Sunt sanse mari sa te placa, dar cred ca nu vede momentan un viitor langa tine