| RaLuCuTzA_6036 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat va rog` puppy dog eyes. Imi place de cineva enorm acelei persoane ia placuta de mine si inainte si acum ii place dar cand el a vrut sa fie cu mine mie nu-mi placea de el si i-am zis nu acum cand mie imi place de el, el nu mai vrea sa fie cu mine.Nustiu ce sa fac il visez in fiecare seara ma gandesc la el tot timpul iar miercuri seara m-am certat cu el si din cauza asta nu ma simt bine nici azi parca simt ceva in interiorul meu care ma doare. Nustiu cum sa fac sa-l uit sau macar sa-l apropii de mine un sfat va roog sau m-ai multe daca vreti. Multumesc kiss Voi pune in parctica toate sfaturile voastre iar acela care va da roade fuditsa + vott` :-x

Pss: El acum nu mai vorbeste cu mine :-

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Psss: S-a cam intors roata, si bine iti face. Uite asa s-a simtit si el cand l-ai tratat cu indiferenta. Nu prea ai ce face sa il intorci dupa tine.
Iti urez multa bafta, oricum, nu mai ai nici o sansa.

| CopilaEmo a răspuns:

Chiar nu stiu ce ai putea sa faci.aratai ca il placi si poate o sa te ierte...succes

| joane a răspuns:

Oauuu! dc acum cand iti plk de el i-ai spus nu? in fine spune-i cat de mult il placi, dar gandeste-te bine... sa nu fie o atractie spre "imposibil" adica sa nu-ti plk de el doar ptc ca el nu mai vrea. explica-i ca ai gresit si ca tu il placi mult, ca-ti pare rau ca l-ai rfuzat (spune-i motivul) {pentru ca ti-a fpst frica, erai indecisa, etc} SA NU FACI GRESALA SA-I SPUI ASTA LA TELEFON SAU PRIN ALTCINEVA! TREBUIE SA I-O SPUI TU IN FATA! SINGURI! {cand el e calm si nu agitat}