| VioLa12 a întrebat:

Pe 24 noiembrie m-am despartit de prietenul meu, insa el parca imi dadea de inteles ca nu prea vrea s-o faca, insa din orgoliul baietilor nu a zis nimic si ne-am despartit. La scoala se uita cam insistent la mine, este posibil ca sa mai tina la mine?!

Răspuns Câştigător
| Pufarinnaa a răspuns:

Depinde cat ati fost impreuna. Poate ai tu sentimentul ca se uita insistent la tine.Sentimentele nu am cum sa se duca intr-o saptamana.Daca ati fost mult timp impreuna sau cat de cat si s-a atasat de tine posibil sa mai tina la tine.Daca il mai vrei inapoi si e orgolios te sfatuiesc sa faci tu primul paswinking chiar daca si baietii cand iubesc o fata ar putea sa lase orgoliul. Vorbeste cu el. Sper ca te-am ajutat :*!