| 12345Anonim12345Anonim12345 a întrebat:

Poi...am o intrebare..cu o saptamana in urma am facut sex cu prietena meahappy si ieri.mi-a zis ca o doare pe dinafara si i`a curs sange mai rosu putin...si azi o ustura..si nu stie ce de la ce..si eu nici atat. poate stiti voi?

5 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Probabil s-a iritat

| Q69 a răspuns:

Ai trei intrebari la categoaria asta si toate trei sunt cu alta poveste
singur este adevarat ce scrii?
sau te plictisesti si vrei atentie

| 12345Anonim12345Anonim12345 explică (pentru Q69):

E foarte adevarat..nu am chef de glume si mai ales cu teme dinastea..nu am 10 ani ca sa ma jocwinking

| Viorel02 a răspuns:

raspunsul meu e in felul urmator. Fata si-a mai tras-o recent cu cineva si schimbarea rapida de parteneri, penetrarea duce la asemenea reactii. Imi pare rau pentru tine. Raspunsul meu e acesta.

| Vix999 a răspuns (pentru Viorel02):

Viorel esti cam dus cu capul daca tu chiar crezi ce spui laughing)) S-a iritat sau are o reactie alergica...sau i-ai dat vreo boala happy