| cristinica_6784 a întrebat:

Poti ramane gravida daca ai facut sex dar baiatul nu si-a dat drumul in tine?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este cuprins intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual.

Abh
| Abh a răspuns:

Bineinteles, lichidul preejaculator contine suficienti spermatozoizi ca sa ramai gravida, mai ales daca esti in perioada fertila.

| nicol20 a răspuns:

Eu nu am ramas gravida desi am facut cu el fara prezervative si nu si-a dat drumul in mine sunt putine sanse sa ramai insarcinata.Bafta pe viitor

| 2696 a răspuns:

Da ...pentru ca lichidul seminal care lubrifiaza penisul are spermatozoizi cam tarziu iti pui intrebarile esentiale...

| noName_8681 a răspuns:

Depinde de foarte multe lucruri. fa un test de sarcina

Răspuns utilizator avertizat