| RaulMA a întrebat:

Prietena mea s-a despărţit de mine de cateva zile, e aiurea rău, ma simt ca naiba. Însă. Mai vorbim cate puţin, ne-am văzut si m-a luat in braţe. Dupa iarăşi zicea sa ii dau pace, iese cu prietenele ei prin oraş, mereu cand iese imi zice ca mai vorbim. După ii zic ca daca ne vedem si zice,, poate,, apoi iarăşi e seaca ..si tot aşa. Oare o să ii para rău si o sa vina inapoi. Tin sa menţionez ca nu are pe altul dau ceva de genul deoarece prietena ei cea mai buna a zis ca nu vorbeste cu nimeni si mereu se uita doar la tv si cand iese, sunt doar fete. Ce sa inteleg? Oare mai am vreo şansă? Va rog da-ţi-mi niste sfaturi, ce sa fac sa o recuperez? M-am gândit sa iau un buchet de flori si sa merg la ea fara sa ştie si să imi cer iertare pentru tot ce am facut vreodata si sa o rog sa ne împăcăm, ar funcţiona oare?

Răspuns Câştigător
| Visatoareaaaaaa016 a răspuns:

Imi dau seama ca suferi foarte mult, insa cred ca ea de cam ocoleste, se arata foarte distanta, iar dupa parerea mea se cam joaca cu sentimentele ta, ba te vrea ba se duce cu prietenele ei. Stiu ca ai icredere maxima in ea dar s-ar putea sa iti faca iluzii si sa te raneasca si mai rau. Arata-i si tu ca ai trecut peste si nu iti mai pasa asta o sa o faca sa fie curioasa si invidioasa, probabil sa se intoarca la tine. Cred ca ar trebui sa iti gasesti o persoana care sa te asiguri ca nu te va rani si tine mult la tine. FOSTA NU TE MERITA

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca ceva simte pentru tine dar ceva ai facut de nu mai poate avea incredere in tine si ii e frica sa se intoarca.
Gandeste-te bine la ce s-a intamplat intre voi si daca tu consideri ca o sa poti sa indrepti lucrurile si sa nu mai gresesti atunci incearca incet sa te reapropi de ea dar daca nu mai bine las-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi și un fel de tachinare din partea ei. Din ce cauza s-a despărțit de tine?

| RaulMA explică (pentru anonim_4396):

Am zis ca nu imi place un film si m-a enervat puţin si am zis ca,, nu ma cert cu tine pentru un film, ma pis pe el,, si a zis ca sa dispar. Si aia a fost despărţirea.

| DonGiani a răspuns:

Treci mai departe, dragostea cu forța nu se poate

Răspuns utilizator avertizat
| RaulMA explică:

Va multumesc pentru susţinere. Sper sa trec peste.