| SkryDll a întrebat:

Prietenei mele ii este rau, o doare capul, o ia cu crampe, am facut sex neprotejat, dar nu mi-am dat drumul in ea... i-am dat 1 pilula de a doua zi. Poate fi insarcinata? Help, va rog.

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Nu se pune problema de asta, pilula de a doua zi are si ea efectele ei secundare care orice alt medicament luat aiurea, plus ca asa ii dereglezi hormonii si va avea probleme mari cu menstruatia, atata timp cat nu ti-ai dat drumu in ea nu are cum sa fie insarcinata, inceteaza sa o mai indopi aiurea cu pastile, poate din cauza asta ii este rau si o doare capu, mai bine dai un ceai calmant si las-o sa se odihneasca si zi sa manance ceva usor o vreme, good luckwinking

| SkryDll explică (pentru DaniAdrian):

Sunt speriat nu stiu ce sa fac este o situatie extrema

| DaniAdrian a răspuns (pentru SkryDll):

Nu ma intereseaza funda ta, nu te mai panica, nu moare nimeni, e o dereglare de hormoni, dai un calmant si las-o sa stea in pat, nu e deranja deloc ( asta daca mai vrei sa traiesti )

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai dat 1 pilula, nu ai ejaculat in ea macar.
Crezi ca are crampe asa imediat, nu?
Mda.

| SkryDll explică (pentru anonim_4396):

Da si ii vine sa si vomite dar la nu mai 2 zile dupa contact?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkryDll):

Simptomele astea vin ceva mai tarizu, 2-3 saptamani sau chiar deloc.

| SkryDll explică:

Vreau mai multe raspunsuri sigure va rog dau funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkryDll):

Asa se intampla cand fac țăranii sex....mda.
1.Trebuie sa ejaculezi in ea.
2.Trebuie sa fie in perioada fertila.