| TotEu1993 a întrebat:

Putin ajutor TPU.De o saptamana ma. m impacat cu fosta prietena, totul merge bine, mai bine decat ma asteptam eu.Am mai fost impreuna de 2 ori si ne.am certat(ia. m facut prea pe plac si si. a luat-o in cap)...Acum vine problema se aproprie vacanta asta de 3 luni. si stam departe unul de celalt, cam la 20 km, eu permis nu am.La ea pot ajunge doar mergand la oras(distanta 14 km de mine) apoi sa iau trenul pana la ea. Si mai exista o problema, ia. m mai propus eu de cateva ori sa ii fac cateva vizite pe acasa dar nu vrea deloc, se suparasad. Mama ei ma place mult desi nu ma cunoaste, doar din descrierile ei, dap...sunt mai diferit de restul baietilor.cuminte,nu fumez/beau, cluburile nu le frecventez etc.

Cum sa fac sa tina relatia in continuare chiar daca este vacanta asta?cryingcryingcrying

Eu as putea sa o vizitez la 1 saptamana jumate doua... dar daca ea nu vreasad?

Suntem in acelasi liceu... ea este a-10-a eu a-11-a.

Astept raspunsuri sincere...chiar nu vreau sa se duca totul de rapasadsadsad. merge bine acum relatia.ma iubeste si ea.am pus mult suflet in rel asta.

Va multumesc

1 răspuns:
| Lizarous a răspuns:

Pai daca te iubeste si tu pe ea nu vad unde e problema odata ce aveti incredere unu in celalalt.eu am stat la distanta 2 ani de prietenul meu. fara sa ne vedem macar o data si distanta dintre noi era de 800km.si a rezistat relatia.acum suntem impreuna.si nu era plecat din tara, eram din alte orase asa ca aveti incredere unu in altul. vorbiti la tel.glumiti mereu.fa in asa fel incat sa ii fie dor de tine cand vorbesti cu ea.acum depinde ce vrea si ea de la viata.succes.