| anonim_4396 a întrebat:

Sa merite sa imi incep viata sexuala? Am primit o oferta de la o fata thinking cica ar fi si virgina.Si cica sa ma duc maine pe la ea pe acolo.Eu am 15 ani ea are 14. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| CariocaAlba a răspuns:

Ca e o curva. Si dragostea se face atunci cand iubesti cu adevarat. Mult succes in cautarea fetei perfecte! :*

2 răspunsuri:
| cflori a răspuns:

Bai da' ce tupeu au prins fetele asteastraight face.
Eu la 13 ani abia am avut primul sarut, iar la 14 ani ma fastaceam toata cand il vedeam pe baiatul de care-mi placea.a luat-o lumea razna.
Ma rog, daca pe fata o mananca si ti-a facut invitatia, du-te si scarpin-o daca si tu iti doresti.
Daca insa nu esti genul ala de baiat, mai asteapta..depinde ce amintire vrei tu s-o ai pe viitor..sa-ti amintesti cu drag ca ai facut-o la plesneala ca ti s-a oferit una pe tava, sau ca ai facut-o cu o fata deosebita.
Oricum ar fi, bafta happy

| LadySandra a răspuns:

Se merita, dar sa fi protejat.Have fun.