| kijkinkijkin a întrebat:

De 3 - 4 zile am inceput sa ma masturbez de 5 - 6 ori pe zi poate chiar mai mult, si inainte o faceam dar parca nu era dorinta asa mare, nu prea dorm, indiferent cat de obosit as fi ma trezesc noaptea cam dupa 2 ore sa-l "mangai pe baiatu" inainte cand ma masturbam pot spune ca il mangaiam fata de acum cand mai am putin si ma dezvirginez. App am 24 de ani si sunt virgin, faza e ca daca pun pe la ora 2 sa dorm, pe la 4 ma trezesc iar sa-l inveselesc pe asta micu. Dorm 2 ore apoi iara incep. Ce ar trebui sa fac?

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu e cam mult?
5-6 ori intr-o luna ar fi ceva mai normal, nu crezi?
eu zic sa bei inainte de culcare ceva tare, sa vezi ca ala micu ramane mic, da-i cu apa rece, prea l-ai rasfatat laughing)
daca te-ai invatat asa des, du-te la o tarfa... ii dai 50 lei si de 10 lei iti iei niste prezervative si dai in ea pana te saturi si dupa dormi ca bebelusu.
unu a murit ca a dat-o de prea multe ori intr-o zi, si-a suprasolicitat inima

| MiyakoSaki a răspuns:

Invata sa te controlezi.Este prea mult totusi :\

| doctorandus a răspuns:

Fa-te actor porno, asa imbini placutul cu utilul.

| vocea a răspuns:

Aici este o problema de autocontrol, tu ti-ai setat creiul sau invatat sa nu doarma pana nu te masturbezi sau sa te trezesti fara, asta dezvirginarea are loc doar cand faci sex stai cal, ar trebui sa te duci la femei si te vor rezolva ele, iti va rezolva si starea proasta si hormonii succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Controlează-te, că apoi faci ca ăia care sunt în sevraj laughing.

| Bøøgey a răspuns:

Nu pot sa cred ca s-au gasit 3 pampalai care chiar te-au luat in serios...

| kijkinkijkin explică:

Faza e ca as vrea sa ramana o amintire frumoasa, daca era doar sa scap de virginitate o faceam demult, as vrea sa se intample cu o fetita dulce, pe care sa o am la inimioara, sa o fac din dragoste

| kijkinkijkin explică:

Tudorel, se pare ca si u esti super destept. Te-ai uitat la ce nume am? Tocmai asta este ideea, nu pot spune oricui, ceea ce ma determinat sa postez aici, in functie de ce raspunsuri primesc iau o decizie. Se pare ca pentru tine e dificil sa intelegi. Inainte de a posta candeste-te mai intai dc o faci.

| tzuticamiley a răspuns:

Buna :*!
Esti virgin la 24 de ani. wow! supeer! E frumos, altii la 14-15 ani isi pierd virginitatea.
Parerea mea e ca tot se invarte in jurul varstei, hormonii tai, cred ca nu mai rezista!
Daca nu poti sa ai o femeie langa tine, fara nicio suparare sau jignire du-te dezvirgineaza-te, gasesti pe la colturi. pentru. binele tau ti-o zic happy
Te pup :*!

| vaidecapunieu a răspuns:

Gaseste-ti alta treaba, nu e ok deloc!

| dorelpopescu2012 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema da am scapat de ea acum 2 luni. Poti vorbi cu mine pe facebook daca vrei si tu sa scapi de aceasta problema:https://www.facebook.com/bogoe.david?fref=ts

Răspuns utilizator avertizat