| userdevil a întrebat:

Sall am si eu o intrebare! exista riscul ca daca in timpul actului sexual sa fi atins penisul in timp ce ejacula si apoi i-am facut sex cu degetul prietenei, sa ramana insarcinata?

8 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Daca ai luat sperma cu degetul si l-ai bagat in vagin ai toate sansele. Mai copii nu va mai jucati cu "puta" aiurea daca habar nu aveti de o educatie sexuala. Cititi mai intai sa va apucati de a va juca "de-a mama si de-a tata".

| mona a răspuns:

Posibil

| AnnaMaria a răspuns:

Cine sa atinga penisul? degetul? da exista riscul.

| AnnaMaria a răspuns:

Daca ai atins penisul cu mana in timp ce ejacula APOI "I-AI FACUT SEX CU DEGETUL" [rolling on the floor)] cum zici, da este posibil, spermatozoizii au ajuns in vagin

| AnnaMaria a răspuns:

Daca ai atins penisul cu mana in timp ce ejacula APOI "I-AI FACUT SEX CU DEGETUL" [rolling on the floor))] cum zici, da este posibil, spermatozoizii au ajuns in vagin

| EuOO a răspuns:

M-ai blocat la început, dar da, riscul există.

| looolliika a răspuns:

Nu stiu :0-? duo la un genicolog sau du-te la farmaciai si iai. un test de sarcina sau... pastila de a20a zi. daknu a trcut pre mult timp de la actul sexual happy

| cryss_7938 a răspuns:

Nu cred