| Katts a întrebat:

Ieri am facut greseala sa-mi las iubita sa plece de langa mine, adica sa ne daspartim si abia acum am realizat ca m-am purtat ca un nesimtit si ca am dezamagit-o.Ce as putea sa fac? Sa ma comport ca o despartire oracare sau sa incerc sa ne impacam. Mai ales ca zilele astea e ziua ei si voiam sa ii fac o surpiza dar acea surpriza nu mai merge ca prieten.Va ro sa ma ajutati cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca ea este o fata macar putin isteata, atunci nu mai ai ce face.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ai pierdut nimic, mobilizeazati tovarasii si faceti depravare de revelion, lasa jigodia aia in prostia ei

| grab a răspuns:

Daca ai inceput sa ai regrete inseamna ca inca o iubesti ma gandesc... du-te repejor la ea si cere-ti scuze si fa ceva de compensare, iesiti in oras, cumpara-i un cadou scump gen o bijuterie. succes!

| Hakuouki a răspuns:

Toti iti spun sa iti ceri scuze pentru ce ai facut, dar spune dragul meu ce ai facut? Daca ai injurat-o iti dau un sfat, daca ai dat sa o violezi iti dau alt sfat, depinde de situatie sa stii.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

Daca sunteti oameni calumea atunci fai o mare surpriza de ziua ei, gandeste'te la ceva frumos si original si sigur o sa faceti sex de impacare. Bafta!

| gamze a răspuns:

Sfatul meu e sa te impaci daca o iubesti sau ti la ea. Mai ales ca tu ai gresit incearca sa iti repari greseala. Si data viitoare ( in caz ca o sa iti acorde sansa desi nu ma indoiesc) sa nu mai gresesti. ''omul din greseli invata''. Si fai si surpriza daca asta ti-ai propus. Sper sa va impacati numai bine!

| CatalinaAdela a răspuns:

Cere-i scuze, dupa cum spui tu ai gresit, tu trebuie sa-ti repari greseala

| Katts explică:

Hakuouki daca iti pasa chiar asa de tare ce am facut si vrei sa ma ajuti poti sa-mi dai un PM cu fb sau yahoo si sa vb acolo ca pe mine nu ma lasa sa-ti dau mesaj.

| Iulia_Ionescu_2001 a răspuns:

Cere.ti scuze, o sa inteleaga, iar daca te iubeste cu adevarat, o sa te ierte!

| nello23 a răspuns:

Daca consideri ca se merita, fa tot posibilul sa vb cu ea de ceea ce simti!