| ValiSiAtat a întrebat:

Am 14 si unii colegi din clasa de la mine deja au prietena si nu inteleg cum de au reusit ei avand in vedere ca nu sunt chiar asa de cool sau ca vorbesc frumos intr-un fel intre noi.Acum intrebarea mea este cum as putea sa fac fetele sa ma placa sau macar sa le impresionez? Eu am urmatoarele atuuri:ochii albastri,creasta(par blond), muschi cam asta cred eu ca le impresioneaza.Defecte:sunt timid(FOARTE), de fiecare data cand vorbesc cu o fata frumoasa ma inrosesc foarte tare la fata sau incem sa zic prostii si chiar le fac sa rada dar cate odata rad cu mine si cate odata rad de mine.
A 2 a intrebare ar fi :Cum as putea sa transform defectele in atuuri sau macar sa nu le m-ai scot la iveala?
Stiu ca pentru a fi un tip cool dureaza ceva dar macar niste sfaturi mi-ar fi de ajutor

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca renunti la creasta e posibil sa vezi ceva ameliorari timide a situatiei tale...

| YqLmX a răspuns:

MUŞCHI? Crezi că cu muşchi o să le impresionezi? În cel mai bun caz, pe piţipoance. :)
Renunţă la creastă, caută şi tu o freză mai "feşăn" care să atragă privirile. :D
Cât despre timiditate, e cam greu să treci peste ea (am trecut şi eu peste aşa ceva când eram mai micuţ, în momentu' de faţă salut şi gardianu' liceului :))). Încearcă asta: http://healthy.kudika.ro/......tatea.html

| ValiSiAtat explică (pentru YqLmX):

Am gresit termenul nu am vrut sa sune asa dar as putea spune ca joc fotbal de 6ani si am un corp bine lucrat dar nu in sensul ca curg muschii pe mine. Daca ai putea sa imi dai niste poze cu frizuri.
P.S: Am parul sarmos(tare, gros sau cum se zice), deci frizura imi sta mereu la fel, repet e parul blond putin m-ai inchis.

| Sociopat a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti marchezi teritoriul in clasa. Apoi trebuie sa omori masculul alfa iar ceilalti se vor supune si te vor lasa sa te imperechezi cu femelele lor. Daca femelele nu vor de la inceput le musti zdravan de ceafa pana se supun.

| ValiSiAtat explică (pentru Sociopat):

laughingM-ai astept raspunsuri

| ValiSiAtat explică:

Am avut m-ai demult parul simplu si ma luau toti la misto cum ar fi ca eram tipul slab.MAI ASTEPT RASPUNSURI!