| AxlRose a întrebat:

Am 16 ani si am cunoscut aseara o fata de 19 ani cu care am stat de vorba mult si bine. Tipa e super ok si mi-a zis ca nu cauta relatii si nu vrea sa se indragosteasca, ci vrea sa se distreze cu cat mai multi pana termina facultatea.Cum sa abordez o astfel de fata pe care am vazut-o aseara interesata in a face sex cu mine?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Greu, dar nu imposibil, dar daca este asa cum spui, ca ea este interesata sa faca sex cu tine, atunci nu ai decat sa-i accepti oferta: dar esti capabil de asa ceva si dupa aceea sa o si distrezi?

| NameHarris a răspuns:

Daca era interesata de a face sex cu tine o facea cand ti-a ziswinking ai pierdut sansawinking

Răspuns utilizator avertizat