| UnBaiatCurios a întrebat:

Salut am 19 Abu băiat... Și sunt virgin de ceva timp simt nevoia de sex. As vrea sa fac sex cu o prietena ea are prieten, știu sigur ca va accepta țin sa menționez ca e cea mai buna prietena vi se pare ciudat ce fac adică ea dacă are prieten sa o fac și eu cu ea?

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nimic anormal atata timp cat va doriti amandoi, sunteti tineri este normal sa vreti sa experimentati. te sfatuiesc sa aveti foarte mare grija sa nu afle prietenul ei ca altfel ati belit-o amandoi. din punctul meu de vedere nu este ciudat ce faci, ce faci tu este raspunsul fiziologic la necesitatea vitala a corpului tau, repet daca sunteti amandoi dispusi sa faceti sex, datii drumul.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea insista de ce sa o refuzi? Daca vrea cu tine, inseamna ca nu-l iubeste cu adevarat pe prietenul ei.

| SkyPilot a răspuns:

Ca o faci tu cu ea, nu e ciudat de loc. Mi s-ar parea ciudat ca ea sa accepte sa o faca cu tine. Nu stiu ce motive ai tu sa faci aceasta afirmatie, dar daca stii ca te accepta, da-i bataie, nu a nimic de pierdut!

| Suck a răspuns:

De ce trebuie sa se comporte oamenii mereu ca niste curve?

| Lucian_Patcas_1980 a răspuns:

Tati,ce mai astepti, sari pe ea, musco, baga-i sarpele in barlog, ca mori virgin si bani de prostituate nu cred ca ai!

| sdfjkilhgk a răspuns:

Faceti o in trei

| SySwOw a răspuns (pentru sdfjkilhgk):

Bai sa-i de-a cineva funda laughing))) Asta da raspuns