| F6x5 a întrebat:

Salut!
Am o problemă, gen când urinez ma ustură penisul foarte tare, am fost la medic si mi-a dat pastile, mi-am făcut analize complet sânge urină...și nu mi-a trecut.
Astăzi am observat spermă în urină.
Va rog frumos, daca puteți să mă ajutați cu vreun sfat ceva, nu mai pot de durere

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Infectie urinara, dar este ciudata aparitia spermei in urina, mergi cu sumar de urina la analize si mergi la urolog sa te consulte.

| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te la medic si repeta tratamnetul, ca probabil nu esti vindecat.

| Goete a răspuns:

Troll
Cu sperma ta in urina

| Kiran a răspuns:

Ai probabil PH-ul urinei mai mic (acidic), cred (nu sunt exact sigur) ca e ceva normal ce va trece. cel putin mie mi-a trecut cand aveam 16 ani

| F6x5 explică (pentru Kiran):

Mulțumesc frumos, pentru info!