| Souphianna a întrebat:

Salut, am pe cineva pe care iubesc de un an de zile. Am fost impreuna ceva timp, dar totul s-a racit brusc de la comportamentul meu si-a pus punct. Totusi eu am insistat,mai mult prin mesaje demonstrez tot. Inafara de cat nu suntem impreuna noi ne-am mai vazut, am simtit ca le el exista ceva pentru mine dar orgoliul nu-i permite. Eu in mesaje ii scriu una, dar cand ne vedem devin o persoana falsa, care nu are nimic de zis. Ma comport rece, ca cand e ultima data cand ne vedem. Totusi eu pe el iubesc, nu-l pot uita, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RedDeath a răspuns:

Aaaaa... deci e prea orgolios! Sa si-l manance atunci! Pe paine. Lasa-l in plata Domnului cu figurile lui tampite cu tot!
Ca doar ma igasesti tu baieti, si mai ca lumea decat el! Esti fata, nu baiat - care are anumite nevoi si ii trebuie iubita. Nu te lasa calcata in picioare de el! Nu te milogi tu la el! Nu e vorba de nicio mandrie, tu esti fata, nu sluga! Nu trebuie sa te tarasti la picioarele lui rugandu-l sa vina inapoi! Mai degraba ii tragi una!
Deci, iesi in lume si iti gasesti altul. Daca nu-i bun, "Next"! Si tot asa. Tu sa il conduci pe el, nu el pe tine. Daca noi fetele nu avem forta lor, macar sa ne folosim creierul si sa ii manipulam, nu sa ne manipuleze ei pe noi!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Treci la urmatorul, pe acesta l-ai pierdut.

| NoRegretsxx a răspuns:

Nu te mai vezi cu el, nu il mai cauti, nu ii mai scrii samd si o sa il uiti. Trebuie doar sa vrei.

| Phini a răspuns:

happy Mai lasa din orgoliu.
Nu trebuie sa ii spui ca il iubesti si sa ii vorbesti dulece, atata timp cat ii arati asta, si il faci sa se simta iubit ( dorit ), Succes!

| Souphianna explică (pentru Phini):

Asta e si... sad Incerc sa rezist, nu trece mult si iar fac prostii. Din nou ii scriu!

| Phini a răspuns (pentru Souphianna):

Pai. faci cam multe prostii happy