| BlackChrys a întrebat:

Salut baieti, cum pot sa imi gasesc si eu jumatatea? M-am plictisit de bagaboante proaste care nu ofera nimic doar sex.Alti baieti spun ca nu, nu e adevarat ca fetele nu se uita la bani ca cica sunt eu"idiot"sau mai stiu eu ce.Dau si funda.

Răspuns Apreciat de Editori
| Freya1 a răspuns:

Se uita dupa ce poti sa oferi.
Daca doar bani ai de oferit ce altceva sa vada? Daca asa ti le cauti cine e de vina?
Incearca sa nu mai cauti cu disperare o relatie si va aparea si persoana potrivita.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti alege bagaboandele de prin baluri, santuri si alte discoteci!
Vrei o fata serioasa si cuminte?
Mergi duminica de duminica la biserica, stai la slujba si vezi cine vine acolo si se roaga ...si vei gasi una care sa te merite!

| Elena9328 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel.
Ceea ce e menit ție, te va găsi.
Nu e nevoie sa alergi după nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu ofera nimic doar sex"
Si ce vrei mai mult?

| auntbalance a răspuns:

Mai intai gaseste o fata pe care o placi, dar si reciproc
si apoi fii tu insuti
si faza cu banii, cam 70% din adolescente cauta barbati cu multi bani, si sunt putine femei care te vor doar pentru ce esti
Sanatate!

| Lore a răspuns:

Este foarte adevărat nu toate fetele se uită la banii! sunt și fete care iubesc așa cum este el cu defecte sau mai știu eu ce..mai sunt și fete care le poți cuceri cu o floare sau cu un zâmbet! o să îți găsești și tu o fata stai fără griji! succes!