| anonim_4396 a întrebat:

De curand am intrebat o fata daca vrea sa iesim iar raspunsul ei a fost ca mai vorbim in timp ce imi zambea, cand a pelcat mi-a zambit si mi-a facut cu mana. Ps ne cunosteam mai mult din priviri.Ce credeti ar putea fi ceva?

Răspuns Câştigător
| kentboy a răspuns:

Daca ti-a zambit inseamna ca ii surade propunerea ta. ideea este ca prin faptul ca a zis ca "mai vb " doreste sa faca pe inabordabila. de aici, denota ca vrea sa fii mai insistent. cred ca va iesiii ceva. uh incearca, nu ai ce pierdewinking

| zuzu398 a răspuns (pentru kentboy):

De curios esti pshiholoh?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur ca da, fata de mult asteapta acest pas al tau. Data viitoare, nu uita sa-i spui cat este ea de frumoasa pentru tine.

| georgelsfatuitorul98 a răspuns:

Eu zic ca DA! Cati ani ai? Ai facebook? putem vorbi.

| zuzu398 a răspuns (pentru georgelsfatuitorul98):

Am 16 ani de obicei nu avem probleme pe genu da ea m-a dat peste cap