| Jean09 a întrebat:

Salut, duminică(23:00)spre luni și ieri(22:00) inclusiv am avut 2 contacte sexuale protejate, dar în timpul ambelor contacte prezervativul s-a ridicat pana la jumătatea penisului și nu am conștientizat pana nu m-am uitat. Par puțin îngrijorat/îngândurat. Ar trebui sa îmi fac griji? Sa ii cumpăr pastila de a 2 a zi?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Asteapta sa vedem ce se intampla

| YUKYCHANBOY a răspuns:

Nu e nevoie, prezervativul poate e puțin mai mare dar nu se va întâmpla nimic... Chill brother...