| ADRIANCIKK a întrebat:

Salut, intr-un asa caz ca la mine ce sa fac cind prietenul nu o dorit sa ne vedem timp de o luna a vrut sa fie putin singur dar eu i-am spus ca ne despartim, si un prieten de al lui ai riscat sa se certe cu el pentru mine au fost foarte buni prieteni dar acum dusmani, ce sa fac sa ma intilnesc si sa-l ert pe fostul sau sa incep o noua relatie cu celalalt(indeosebi si el este foarte simpatic visul oricarei fete)

1 răspuns:
| Piticaaaaa a răspuns:

Eu nu as accepta sa fiu cu unul din prietenii fostului iubit.Nu faci decat sa inrautatesti situatia...fostul tau prieten o sa isi schimbe parerea despre tine. Nu e o idee buna sa fii cu prietenul lui...eu asta cred. Bafta!