| XDestroyX a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de entnie rroma dar nu va ganditi ca e tiganca vai de capu ei. Problema este ca pana nu ne logodim nu putem sa facem sex, stiti cum e legea la ei dar vrem sa facem sex anal doar ca sincer am incercat si zice ca nu intra... ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a reusi si pentru a beneficia de un sex anal de calitate este nevoie in primul rand sa-i faci clisma iubitei pentru golirea si igienizarea colonului.De asemenea este nevoie de lubrefianti de calitate deoarece anusul si colonul nu produc secretii lubrefiante precum vaginul si fara lubrefiere sexul va fi intotdeauna foarte dureros.In cazul in care tu ai un penis viguros/mai gros, si nu folosesti prezervativul, atunci fara o lubrefiere adecvata si in urma unei penetrari in "forta" risti sa-i produci fisuri anale, foarte dureroase, care se pot infecta foarte usor si se vindeca foarte greu. Trebuie sa stii ca practicarea sexului anal in mod constant necesita multa pregatire si cateva materiale strict necesare cum ar fi; un irigator, solutii speciale folosite pentru spalarea colonului, lubrefianti, prezervative, etc. Doar pentru satisfacerea unei fantezii sexuale se poate si fara o pregatire adecvata (adica fara clisma)insa riscul de a ti se unge scula cu fecale va exista intotdeauna.Multa sanatate

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica este de etnie roma dar nu este tiganca.Bai,ce penibil esti!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asteaptă pina după nuntă cu sexul, ce ai si tu, fi var sexul anal de rîs, scirbosilor.

| wolder a răspuns:

Sa cumparati lubrifiant anal de la sex shop si sa cititi cateva articole despre asta.

| mihai69 a răspuns:

Să o înveți să se relaxeze, și mai ales, să folosești mult lubrifiant.

| Emilian65 a răspuns:

Asteapta pana la logodna si apoi puteti face sex normal, si nu va mai chinuiti sa faceti sex anal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-o bagi tu ca sa nu mai zica ea.

| qCrazyMan a răspuns:

Cum sa nu intre. mai incerca happy

| XDestroyX explică:

Pai invatati-ma cum sa o fac sa se relaxeze...

| mihai69 a răspuns (pentru XDestroyX):

Simplu - nu te repezi cu ștromălău' direct la găurică! Prima dată o mângâi, așa cum spuneam, aplici lubrifiant din belșug, apoi încet, încet, începi s-o penetrezi cu un deget, lăsând-o din când în când să se obișnuiască și cu noua senzație, că intră ceva pe unde toată viața ei de până acum doar a ieșit... Apoi după ce va spune că e OK, treci la două degete, abia apoi la obiectul real.