| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o fata pe nume Pati si imi place de un baiat din clasa mea pe nume Vlad.
Am scris ca status pe Facebook ca imi place de el, iar verisoara lui pe nume Irina care e prietena cu mine pe Facebook si e in clasa cu noi si sunt colegi de banca a zis in ziua urmatoare la toata lumea de cine imi place. Saptamana urmatoare (adica asta), si anume luni, o veche prietena de-a mea Ilinca a spus ca ii va trimite o scrisoare de dragoste cum ca ma gandesc numai la el, ca vreau sa ma marit cu el la 18 ani & sa avem 6 copii. El s-a suparat pe Ilinca, si de atunci Vlad nu mai vb. cu mine. Tot in ziua aia am avut Engleza si-am facut verbele Hate; love; prefer... etc. noi trebuia sa ne intrebam colegii de banca: What do u hate/like/love? Irina a zis: He... dupa aia nu a mai continuat ca ii era cam rusine si la lasat pe el sa spuna. Ce a vrut sa spuna era: I hate kissing Patricia (Patricia=eu). M-am cam suparat, dar in ora urmatoare care era de sport, Vlad a fost si mai si. (el nu poate sa faca sport deoarece are astm, deci sta pe banca). L-am vazut cum a plans. Am intrebat-o pe Ilinca de ce crede ea ca plange Vlad. Ea stia raspunsul: era suparat pe Irina din cauza raspunsului de la Engleza. El a zis inainte de vac. de iarna ca ma iubeste, In ultima saptamana de scoala a fost toata clasa la un party, si am dansat cu el, iar o data l-am apucat de mana. El nu a zis nimic, ba chiar a rosit un pic. El e singurul baiat din clasa care nu ma evita inainte!

Credeti ca ma place? VA ROG SPUNETI-MI CAT MAI REPEDE POSIBIL!
va multumesc!
VA ROG ma scuzati ca este asa de lung!

8 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Telenovela la clasa a 6-a.
pot sa preiau povestea sa fac un film?

| anonim_4396 explică (pentru ReiVaN):

Tu esti suparat sau ce?

| hmmmm96 a răspuns (pentru ReiVaN):

Ar trebui.laughing). Cata drama! ai avea succes.

| Jakoban a răspuns:

Pati, interesant nume

| anonim_4396 explică (pentru Jakoban):

Este de la Patricia sa stii.

| IuliiMD a răspuns:

Eu zic ca te place si u trebuie sa vorbesti cu el sa ii explici ce simti nu te feri de a comunica si sunt sigura ca si el simte acelasi lucru
BAFTA!

| anonim_4396 explică (pentru IuliiMD):

Multumesc mult! Esti chiar DRAGUTA!

| anonim_4396 explică (pentru IuliiMD):

Mersi mult