| Stefan2002joldis a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Azi ies cu o fata prin la prima intalnire... Am 14 ani ce sa fac? Ea are 15 dar e mica de statura

Răspuns Câştigător
| UserulAnonim a răspuns:

Poate suna ridicol dar sfatul meu e sa exersezi la oglinda primele cuvinte pe care i le vei spune la intalnire. La inceput e mai greu, daca nu esti pregatit, dar ai sa vezi, ca in continuare conversatia va decurge de la sine.winking Funda? big grin

3 răspunsuri:
| SallAll112 a răspuns:

Nu fa ma nimic. pur si simplu iesi cu ea. aaaa si sa faci niho niho cu eawinking

| Stefan2002joldis explică (pentru SallAll112):

Multumesc...nu am iesit azi cu ea dar vedem maine