| AndreySomeone a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva ajutor. Va rog spuneti-mi cum sa abordez fata de care imi place prin mesaje pe Facebook, de exemplu cum sa incep, dar si alte chestii.

Răspuns Câştigător
| anonim2533 a răspuns:

Simplu.
Stii la ce liceu e? Intreab o gen
"Buna, esti cumva la liceul x?", daca va spune da de ce spune i "as vrea sa ma.mut si eu dar nu stiu cu cat se imtra" sau "m as muta si eu dar am auzit ca e un profesor rau de mate"
Si de aici ve ti incepe sa discutati si schimbi usor subiectul, treci de la asta la "si ai colegi faini?" dupa o intrebi despre ea si tot asa

Succes

| AndreySomeone explică (pentru anonim2533):

Mersi fain, o sa incerc.

| anonim2533 a răspuns (pentru AndreySomeone):

Sa mi spui daca ai reusit. Daca mai ai nevoie de sfat, te ajut

| AndreySomeone explică (pentru anonim2533):

Nu am reusit, din pacate era o "nesatula", nu-mi spusese ca are prieten... Oricum o sa continui cu combinatiile si te anunt cand reusesc?

| anonim2533 a răspuns (pentru AndreySomeone):

Daaaa. Imi pare rau pentru tine, succes la combinatii