| Marcutxreg a întrebat:

SALUT TPU, am și eu o problemă, am 13 ani și nu pot sa îmi trag pielita de pe penis când e in erecție și incerc sa trag mă ustura putin și mi-e frica sa mai trag că poate imi curge sânge sau o sa mă doară. (Am fimoza?)

Răspuns Câştigător
| DiegoAndrei775 a răspuns:

In timp se desprinde, dar daca poti du te la medic daca nu ti e rusine

| Marcutxreg explică (pentru DiegoAndrei775):

La ce medic m-as putea duce de familie sau ce fel de medic?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog. El este în măsura să-ți spună dacă ai sau nu fimoza.

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca sangereaza se poate infecta si ajungi sa ti-o amputeze.

| Marcel22 a răspuns:

Da, este fimoza incearca usor usor sa dai pielea in jos putin cate putin si vei reusi daca mai ai intrebari vb pe snap