| NecunoscutLol a întrebat:

Astazi am incercat sa ma masturbez pe o poza, psntru ca am auzit ca e sanatos s ate mastuebezi, te simti bine cand o faci, etc. Cand am inceput sa ma masturbez era ok. Penisul imi era in erectie si chestii de genul. Nu simteam ca vreau sa imi dau drumul. Cand a reuait sa iasa capul, chiar sa se usuce, am simțit o ameteala, ca si cum imi era rau, sau lesinam. De asemenea, urechile mi s au infundat si am auzit dupa cum mi ar sufla cineva in ureche. Dupa ce a iesit din erectie mi-am revenit si nici nu a iesit sperma sau ceva.

Are cineva idee ce e in neregula?

Mentionez ca am 13 ani si 8 luni.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de surescitare, de stres psihic, fizic, mintal au creat si provocat o crestere de tensiune (hipertensiva) mult prea ridicata in cutia craniana ceea ce ti-a provocat stare de vertij/ameteala. Stare care a disparut in momentul in care presiunea sangelui a scazut suficient de mult si asta a provocat si pierderea erectiei. Sanatate!

| NecunoscutLol explică (pentru corbulalbrosu):

Deci trebuie sa ma duc la un medic sau ceva?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In timp ce te masturbai, ti-a crescut tensiunea arteriala. Mergi de urgenta la medicul de familie si explica-i ce ti s-a intamplat. El este cel care te poate ajuta intr-o asemenea situatie.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil fluctuații ale tensiunii arteriale.
Mergi la medic pentru un control.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Unde ai auzit tu ca este sănătos sa te manstrubezi pe o poza? rolling on the floor

Ceea ce ți sa întâmplat ție este din cauza tensiuni(de la prea mult zahar, stres etc.
Poți face și infarct de la asta.

| NecunoscutLol explică (pentru QElenaBoghiu):

Zahar nu consum deloc, nici stresat nu eram.

| Denisuuuukt a răspuns:

Ce-ti mai place laba...

| NecunoscutLol explică (pentru Denisuuuukt):

De fapt chiar nu ma uit la filme de genul, am vrut numai sa incerc...